Z chemią w przyszłość 2. Zakres rozszerzony uzupełniony treściami z wcześniejszych etapów edukacyjnych - Zofia Kluz, Michał M. Poźniczek ZamKor - zamiast korepetycji - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Z chemią w przyszłość 2. Zakres rozszerzony uzupełniony treściami z wcześniejszych etapów edukacyjnych

podręcznik

Z chemią w przyszłość 2. Zakres rozszerzony uzupełniony treściami z wcześniejszych etapów edukacyjnych - opis produktu:

Z chemią w przyszłość to podręcznik do liceum ogólnokształcącego i innych typów szkół ponadgimnazjalnych, w których jest realizowany rozszerzony program nauczania chemii. Część druga obejmuje materiał z chemii nieorganicznej. W poszczególnych rozdziałach podręcznika zostały również ujęte zagadnienia z klasy pierwszej (zakres podstawowy). Opanowanie kompletu treści zawartych w podręczniku, gwarantuje uczniowi doskonałe przygotowanie do egzaminu maturalnego z chemii. Książka zawiera rysunki i schematy, których celem jest przedstawienie w prosty i przystępny dla ucznia sposób trudnych pojęć oraz procesów. Zostały w niej pokazane również zdjęcia ilustrujące przebieg doświadczeń chemicznych. Po każdym paragrafie zamieszczono zadania przewidziane przede wszystkim jako samodzielna praca domowa uczniów. Na końcu rozdziałów znajdują się krótkie podsumowania eksponujące najważniejsze pojęcia z danego działu, są też ciekawostki mające na celu rozwijanie zainteresowań uczniów oraz zachęcenie ich do zdobywania wiedzy.
Rok wydania: 2016

Z chemią w przyszłość 2. Zakres rozszerzony uzupełniony treściami z wcześniejszych etapów edukacyjnych pochodzi z wydawnictwa ZamKor - zamiast korepetycji. Dedykowany jest do: Liceum i technikum / Klasa 1 po gimnazjum / Chemia. Numer dopuszczenia podręcznika to: 534/2/2013/2015.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Z chemią w przyszłość 2. Zakres rozszerzony uzupełniony treściami z wcześniejszych etapów edukacyjnych

0/5 ( brak ocen )
    5
    4
    3
    2
    1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.