Chemia 1. Klasa 1. Zbiór zadań dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony - PRACA ZBIOROWA Operon - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Chemia 1. Klasa 1. Zbiór zadań dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony

po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

podręcznik

Chemia 1. Klasa 1. Zbiór zadań dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum - opis produktu:

Zbiór zadań zawierający zadania z chemii w zakresie rozszerzonym dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Publikacja ta jest uzupełnieniem opublikowanego przez Wydawnictwo Pedagogiczne Operon podręcznika Chemia 1. Zakres rozszerzony. Podręcznik dla szkół ponadpodstawowych autorstwa Małgorzaty Czai, Bożeny Karawajczyk, Marka Kwiatkowskiego oraz publikacji Chemia 1. Maturalne karty pracy autorstwa Piotra Malechy.

Materiał został podzielony na działy, których kolejność odpowiada układowi podręcznika:
1. Atomy, cząsteczki i stechiometria chemiczna
2. Budowa atomu
3. Wiązania chemiczne
4. Kinetyka i statyka chemiczna. Energetyka reakcji chemicznych

Zadania w zbiorze zostały tak ułożone, aby ćwiczyły różne typy umiejętności maturalnych, a także utrwalały zagadnienia sprawiające najwięcej trudności uczniom. Systematyczne rozwiązywanie ich sprawi, że uczniowie już od pierwszej klasy będą przygotowywać się do egzaminu maturalnego. Do zdań w zbiorze zostały zamieszczone odpowiedzi, dzięki czemu można korzystać z publikacji samodzielnie, niezależnie od materiału realizowanego na lekcji.

Na końcu książki znajdują się tablice, pomocne w usystematyzowaniu wiedzy, a także zawierające dane potrzebne do rozwiązania niektórych zadań.
Uniwersalny charakter zbioru pozwala pracować z nim nauczycielom, którzy korzystają z różnych programów nauczania.


Chemia 1. Klasa 1. Zbiór zadań dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum, przygotowało wydawnictwo Operon. Produkt dedykowany do: Liceum i technikum / Klasa 1 po podstawówce / Chemia. Chemia 1. Klasa 1. Zbiór zadań dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony zawiera treści zgodne z nową podstawą programową.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Chemia 1. Klasa 1. Zbiór zadań dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

0/5 ( brak ocen )
    5
    4
    3
    2
    1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.