CHEMIA. Liceum. Zbiór zadań. Zakres podstawowy i rozszerzony - Maria Koszmider, Janina Sygniewicz WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

CHEMIA. Liceum. Zbiór zadań. Zakres podstawowy i rozszerzony

po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum

 • Promocja
  image-promocja

podręcznik

CHEMIA. Liceum. Zbiór zadań. Zakres podstawowy i rozszerzony, po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum - opis produktu:

Zbiór zadań jest podzielony na dwie części.
Zadania z części pierwszej dotyczą kształcenia w zakresie podstawowym. Po wstępnej diagnozie (krótkiej powtórce z gimnazjum) znajduje się duży wybór zadań do programu nauczania chemii dla zakresu podstawowego oraz testy sprawdzające. Treści zadań nawiązują do wiedzy chemicznej z elementami ekologii oraz tzw. chemii praktycznej.
Część druga jest przeznaczona dla uczniów przygotowujących się do matury z chemii kształci umiejętności ponadprzedmiotowe: czytanie ze zrozumieniem tekstu, korzystanie z różnych żródeł informacji, zastosowanie wiedzy w praktyce.

Książka była testowana w szkole.

CHEMIA. Liceum. Zbiór zadań. Zakres podstawowy i rozszerzony po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum, przygotowało wydawnictwo WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne. Produkt dedykowany do: Liceum i technikum / Klasa 1 po gimnazjum / Chemia.
S
Szczegóły

RECENZJE - Podręcznik - CHEMIA. Liceum. Zbiór zadań. Zakres podstawowy i rozszerzony, po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.3/5 ( 12 ocen )
 • 5
  8
 • 4
  1
 • 3
  2
 • 2
  1
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: