Chemia koordynacyjna w zastosowaniach - Anna Trzeciak, Maria Cieślak-Golonka, Jan Starosta PWN - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Chemia koordynacyjna w zastosowaniach (miękka)

Wybrane zastosowania

 • Promocja
  image-promocja

podręcznik

Chemia koordynacyjna w zastosowaniach, Wybrane zastosowania - opis produktu:

Chemia koordynacyjna to dziedzina chemii obejmująca badania związków kompleksowych, głównie metali. Podręcznik ukazuje, oparte na najnowszej literaturze, aplikacyjne ujęcie problemów chemii koordynacyjnej. Wprowadza w problemy coraz powszechniejszego wykorzystania związków kompleksowych metali, jako nowych materiałów, katalizatorów, leków oraz reagentów w analizie chemicznej. Podręcznik składa się z czterech części:
- Związki kompleksowe metali w analizie chemicznej
- Chemia koordynacyjna w nauce o materiałach
- Kataliza z udziałem związków koordynacyjnych metali
- Związki kompleksowe metali w medycynie
Główną zaletą książki jest omówienie zagadnień związanych z zastosowaniem związków kompleksowych w różnych dziedzinach praktycznej działalności człowieka w sposób jasny, prosty i przystępny dla Czytelnika.

Publikacja jest skierowana do studentów i doktorantów chemii, biologii, nauk rolniczych, ochrony środowiska, medycyny, farmacji. Korzystać z niej mogą także nauczyciele akademiccy prowadzący wykłady monograficzne z katalizy, chemii medycznej, technologii elektronowej i innych. Polecamy ją również nauczycielom i uczniom klas licealnych oraz wszystkim zainteresowanym aplikacyjną stroną chemii.

Chemia koordynacyjna w zastosowaniach Wybrane zastosowania, pochodzi z wydawnictwa PWN. Dedykowany jest do: Szkoły wyższe / Nauki ścisłe / Chemia. Publikacja dostępna jest również w formie elektronicznej.
S
Szczegóły

RECENZJE - Podręcznik - Chemia koordynacyjna w zastosowaniach, Wybrane zastosowania

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4/5 ( 3 oceny )
 • 5
  2
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  1
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: