Checkpoint B2. Workbook Zeszyt ćwiczeń z dostepem do e-podręcznika - David Spencer, Monika Cichmińska Macmillan - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Checkpoint B2. Workbook Zeszyt ćwiczeń z dostepem do e-podręcznika

podręcznik

Checkpoint B2. Workbook Zeszyt ćwiczeń z dostepem do e-podręcznika - opis produktu:

Czteropoziomowa seria podręczników Checkpoint, której współautorką jest dr Monika Cichmińska, jest dostosowana do nowej, trudniejszej podstawy programowej. Uczniowie krok po kroku rozwijają nowe umiejętności i regularnie powtarzają poznany materiał, rozwiązując zadania w formacie egzaminacyjnym. Seria pozwala na systematyczne przygotowanie uczniów do matury podstawowej i rozszerzonej.
Dodatkowo Checkpoint:
-Pomaga uczniom poznać i utrwalić szeroki zakres zróżnicowanego słownictwa przydatnego zarówno na egzaminie maturalnym, jak i w życiu codziennym.
-Ułatwia naukę struktur gramatycznych poprzez przedstawienie ich w nowoczesny, kontekstowy sposób.
Warto wiedzieć
-Teksty na których pracują uczniowie, poruszają aktualne i bliskie im tematy, dzięki czemu są bardziej interesujące i angażujące. Wszystkie dłuższe teksty są dostępne także w formie nagrań audio.
-Sekcje Integrating Skills rozwijają różnego rodzaju umiejętności, w tym m.in. mediację językową. Sekcje te poruszają także zagadnienia kulturowe oraz technologiczne i rozwijają umiejętności społeczne uczniów.
-Sekcja Skills Checkpoint ułatwia powtórzenie materiału leksykalno-gramatycznego z całego rozdziału w formie zadań maturalnych sprawdzających wszystkie umiejętności.
-Duża liczba zadań komunikacyjnych wymaga aktywnego udziału w lekcji, również pracy w parach i grupach.
-Słownictwo z podręcznika będzie dostępne w popularnej aplikacji Quizlet.

Nowoczesne materiały wideo
W materiałach do kursu znajdują się także nagrania wideo Life Skills, które są powiązane tematycznie z rozdziałami i poruszają życiowe zagadnienia bliskie współczesnym nastolatkom.
-Filmy rozwijają umiejętności społeczne uczniów i skutecznie wspomagają nauczanie wielopłaszczyznowe.
-Dodatkowe karty pracy pomagają zapamiętać słownictwo pojawiające się w filmach i wspierają rozwój umiejętności językowych.
-Filmy, skrypty i karty pracy są dostępne na platformach Student`s Resource Centre oraz Teacher`s Resource Centre.

Checkpoint B2. Workbook Zeszyt ćwiczeń z dostepem do e-podręcznika przygotowano w wydawnictwie Macmillan. Pomaga w nauce języka angielskiego.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Checkpoint B2. Workbook Zeszyt ćwiczeń z dostepem do e-podręcznika

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.