Cat in the book. elementarz języka angielskiego + CD - Ewa Cisowska Centrum Edukacji Dziecięcej - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Cat in the book. elementarz języka angielskiego + CD (twarda)

 • Promocja
  image-promocja
 • Nowość
  image-nowość

podręcznik

Cat in the book. elementarz języka angielskiego + CD - opis produktu:

CAT in the BOOK. Elementarz języka angielskiego to kompleksowa książka, bazująca na naturalnym sposobie uczenia języka angielskiego dla dzieci przedszkolnych, tworząca interakcję dziecko dorosły, przygotowana i dostosowana do nowej podstawy programowej.
Dzięki tej metodzie dziecko doświadcza świat wieloma zmysłami, ucząc się języka całościowo, i przede wszystkim przez zabawę.
Książka zawiera słówka, krótkie zdania, ćwiczenia, rymowanki i piosenki oraz niezbędne wskazówki, jak kreatywnie pracować z dzieckiem w domu i na zajęciach, aby nauka była przyjemnością i dawała najlepsze rezultaty. Rozwinie nie tylko naturalną chęć nauki, ale także, dzięki proponowanym ćwiczeniom i zabawom, twórczą ciekawość i wyobraźnię najmłodszych.

To ważne:

Przedszkolaki przede wszystkim eksplorują, tak poznają świat, a narzędziem do poznania go są zmysły i komunikacja. Wszystkie słowa, zwroty, wyrażenia, piosenki, można utrwalać z w momentach, które mają związek z tym, czego się uczymy, samemu mówiąc w języku angielskim. Nie wymagajmy, lecz zachęcajmy; nie odpytujmy, lecz naprowadzajmy na poprawną odpowiedź.
Przy okazji pracy z Elementarzem, nakierowujmy dziecko na słówka, by samo mogło je później odtworzyć. Prowadzone w ten sposób, odczuje zainteresowanie i celowo będzie starało się zapamiętywać jak najwięcej szczegółów.
Chwalmy dzieci nawet za najdrobniejszy wysiłek. Będzie to dla nich pierwszorzędną nagrodą.
Pozostaje nam życzyć ziszczenia wspaniałej przygody z Elementarzem. Bawmy się, bo tylko wtedy możemy naprawdę nauczyć.
Elementarz opatrzony jest zabawnymi, niezwykłej urody ilustracjami Joli Richter-Magnuszewskiej, która w swoich pracach zawsze zostawia miejsce na wyobraźnię dziecka.
Do książki dołączona jest płyta z fonetyczną wymową słówek i piosenkami.
Według nowej podstawy programowej: `przygotowanie do posługiwania się językiem obcym nowożytnym powinno być włączone w różne działania realizowane w ramach programu wychowania przedszkolnego i powinno odbywać się przede wszystkim w formie zabawy. Należy stworzyć warunki umożliwiające dzieciom osłuchanie się z językiem obcym w różnych sytuacjach życia codziennego`.
Patronat: British Council, Kwartalnik Ryms, Świerszczyk, GetCreative.

Cat in the book. elementarz języka angielskiego + CD pochodzi z wydawnictwa Centrum Edukacji Dziecięcej. Dedykowany jest do: Nauczanie przedszkolne / 5-latki / 6-latki.
S
Szczegóły

RECENZJE - Podręcznik - Cat in the book. elementarz języka angielskiego + CD

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: