Career Paths Dentistry. Students Book Podręcznik + DigiBook - Jane Dorner Express Publishing - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Career Paths Dentistry. Student`s Book Podręcznik + DigiBook (miękka)

  • Promocja
    image-promocja

podręcznik

Career Paths Dentistry. Student`s Book Podręcznik + DigiBook - opis produktu:

Dentistry z serii Career Paths to publikacja przeznaczona dla osób przygotowujących się do pracy lub pracujących jako stomatolodzy, pragnących doskonalić znajomość języka angielskiego w aspekcie związanym z pracą zawodową.

Książka ucznia (Student`s Book) składa się z trzech części (Books 1-3). W skład poszczególnych części wchodzi 15 rozdziałów.
- Każdy rozdział poświęcony jest innemu zagadnieniu tematycznemu i zawiera osadzone w realistycznym kontekście teksty pozwalające na poznawanie specjalistycznego słownictwa.
- Obejmuje także różnorodne ćwiczenia umożliwiające zintegrowane rozwijanie czterech sprawności językowych: czytania, słuchania, mówienia i pisania.
- Po każdej z trzech części znajduje się słowniczek angielsko-angielski zawierający łącznie ponad 400 haseł i zwrotów.
- Przykładowe tematy to: uzębienie, higienia jamy ustnej, leczenie zębów i inne zabiegi stomatologiczne, ortodoncja, stomatologia dziecięca.

Przykładowe strony.
Do podręcznika dołączono kod umożliwiający pobranie cyfrowej wersji książki - DigiBooka. DigiBook to interaktywny odpowiednik publikacji drukowanej. Zawiera pełny materiał z drukowanej wersji podręcznika. Ponadto uczeń może wykonywać zadania w interaktywny sposób i otrzymywać natychmiastową informację zwrotną o poprawnych i błędnych odpowiedziach. DigiBook oferuje także dostęp do nagrań audio, filmów i słowniczka. Dostęp do DigiBooka jest ważny przez 36 miesięcy od momentu aktywacji kodu.
Poziom biegłości językowej wg CEF: A1-B1

Opis serii Career Paths:
Career Paths to seria publikacji dla osób pragnących poznać język angielski lub pogłębić jego znajomość w celu podniesienia swoich kwalifikacji zawodowych. Każdy tytuł jest poświęcony innej specjalności zawodowej. Książki są nieocenioną pomocą zarówno dla uczniów, studentów i początkujących adeptów, jak i doświadczonych praktyków danego zawodu.
Mogą być wykorzystane w liceach, technikach, szkołach zawodowych, na uczelniach wyższych i specjalistycznych kursach językowych. Publikacje z serii Career Paths pozwalają na zintegrowane rozwijanie czterech sprawności językowych przy jednoczesnym poznawaniu i ćwiczeniu słownictwa związanego z daną specjalnością zawodową.

Career Paths Dentistry. Student`s Book Podręcznik + DigiBook pochodzi z wydawnictwa Express Publishing. Pomaga w nauce języka angielskiego.
S
Szczegóły

RECENZJE - Podręcznik - Career Paths Dentistry. Student`s Book Podręcznik + DigiBook

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: