Business English. Marketing and Sales. Students Book Podręcznik + CD - Badr Hassan, El-Araby Dina, Abdel Khalik Nevine Express Publishing - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Business English. Marketing and Sales. Student`s Book Podręcznik + CD

podręcznik

Business English. Marketing and Sales. Student`s Book Podręcznik + CD - opis produktu:

Business English: Marketing and Sales to podręcznik do nauki Business English przygotowany przez doświadczonych nauczycieli ESP. Dzięki swej strukturze doskonale sprawdzi się w grupach o zróżnicowanym poziomie zaawansowania: od high beginners do low intermediate. Materiał zawarty w podręczniku jest przeznaczony do realizacji w trakcie 36 godzin lekcyjnych - może to być np. kurs 6-tygodniowy (po 6 godzin tygodniowo) lub intensywny kurs 6-dniowy w firmie.

Najważniejsze cechy:
- rozwijanie wszystkich sprawności językowych - czytania, pisania, słuchania i mówienia;
- rozwijanie słownictwa wprowadzanego w kontekście i ćwiczonego na wiele różnych sposobów;
- ćwiczenie podstawowych struktur językowych i gramatycznych niezbędnych do efektywnej komunikacji w środowisku biznesu;
- autentyczne materiały zaczerpnięte m.in. z literatury fachowej, prasy i Internetu;
- struktura publikacji pozwalająca na dużą elastyczność (możliwość skracania lub wydłużania kursu).

Opis komponentów:

Podręcznik ucznia (Student`s Book) składa się z 5 rozdziałów i zadania w formie projektu pozwalającego na powtórzenie całości materiału. Każdy rozdział zaczyna się od wprowadzenia (Warm-up Activity), po którym następują części poświęcone rozwijaniu sprawności czytania, pisania i słuchania oraz na koniec mówienia (Assessment). Ciekawym rozwiązaniem jest podział ćwiczeń ze względu na stopień trudności na dwie części łatwiejszą (a) dla high beginners i trudniejszą (b) dla poziomu low intermediate.

Płyta CD (Audio CD) zawiera nagrania do wszystkich ćwiczeń rozwijających sprawność słuchania.

Business English. Marketing and Sales. Student`s Book Podręcznik + CD pochodzi z wydawnictwa Express Publishing. Pomaga w nauce języka angielskiego.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Business English. Marketing and Sales. Student`s Book Podręcznik + CD

0/5 ( brak ocen )
    5
    4
    3
    2
    1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.