Bliżej słowa gimnazjum klasa 2. Zeszyt ćwiczeń część 2 - Ewa Horwath WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Bliżej słowa gimnazjum klasa 2. Zeszyt ćwiczeń część 2

podręcznik

Bliżej słowa gimnazjum klasa 2. Zeszyt ćwiczeń część 2 - opis produktu:

Zeszyt ćwiczeń Bliżej słowa część 2 jest ściśle związany z podręcznikiem i zawiera 206 zadań typu egzaminacyjnego odnoszących się do konkretnych wymagań podstawy programowej, np. zadania jednokrotnego i wielokrotnego wyboru, dobieranie, zadania typu prawda/fałsz, zadania krótkiej odpowiedzi czy zadania z luką. Kształtują one umiejętność analizy i interpretacji tekstów kultury oraz pozwalają utrwalać i usprawniać umiejętności związane z kształceniem językowym. Zeszyt zawiera zarówno zadania z zakresu kształcenia literackiego, jak i nauki o języku i ortografii o stopniowanym poziomie trudności.

Zeszyt ćwiczeń to dobry sposób na wyćwiczenie umiejętności oraz skuteczne przygotowanie do sprawdzianów i egzaminu gimnazjalnego.

Część druga zeszytu obejmuje tematykę działów V-IX podręcznika.

Bliżej słowa gimnazjum klasa 2. Zeszyt ćwiczeń część 2 przygotowano w wydawnictwie WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne. Materiał przygotowano dla: Gimnazjum / Klasa 2 / Język polski. Bliżej słowa gimnazjum klasa 2. Zeszyt ćwiczeń część 2 jest częścią serii Bliżej słowa.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Bliżej słowa gimnazjum klasa 2. Zeszyt ćwiczeń część 2

3.4/5 ( 5 ocen )
 • 5
  2
 • 4
  1
 • 3
  0
 • 2
  1
 • 1
  1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.