Biologia na czasie. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres podstawowy - Emilia Bonar, Jeleń Weronika Krzeszowiec-, Stanisław Czachorowski NOWA ERA - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Biologia na czasie. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres podstawowy

po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum

podręcznik

Biologia na czasie. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres podstawowy, po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum - opis produktu:

 Biologia na czasie uczy o zdobyczach nowoczesnej biologii. Przypomina osiągnięcia genetyki, aby w przystępny sposób przedstawić zagadnienia współczesnej biotechnologii. Tłumaczy, jak uzyskuje się organizmy o właściwościach przydatnych człowiekowi oraz w jaki sposób działalność ta wpływa na różnorodność biologiczną. Wprowadza aktualne zagadnienia dotyczące ochrony przyrody:
  * Zawiera lekcje z genetyki, ułatwiające nauczanie biotechnologii i inżynierii genetycznej
  * Pomaga w zrozumieniu trudnych zagadnień dzięki czytelnym infografikom
  * Zachęca do analizowania i oceny kontrowersyjnych tematów na podstawie wypowiedzi znanych osób
  * Przybliża osiągnięcia współczesnej medycyny

Biologia na czasie. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres podstawowy po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum, pochodzi z wydawnictwa NOWA ERA. Dedykowany jest do: Liceum i technikum / Klasa 1 po gimnazjum / Biologia. Biologia na czasie. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres podstawowy jest częścią serii Biologia na czasie. Numer dopuszczenia podręcznika to: 450/2012/2015.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Biologia na czasie. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres podstawowy, po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum

4.1/5 ( 53 oceny )
 • 5
  37
 • 4
  1
 • 3
  3
 • 2
  7
 • 1
  5

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Zawiedziona

10-09-2019 17:31

Bardzo słaba obsługa, książek brak mimo zamówienia z opłaceniem na konto, czas realizacji 2 tygodnie. Nie polecam tej księgarni internetowej.

Czy recenzja była pomocna?