Biologia na czasie 3. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres podstawowy - Jolanta Holeczek NOWA ERA - Podręczniki | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Biologia na czasie 3. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres podstawowy

po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

 • Bestseller
  image-bestseller
 • Promocja
  image-promocja

podręcznik

 • Wydawnictwo NOWA ERA
 • Nr dopuszczenia: 1006/3/2021
 • z serii Biologia na czasie
 •  

 • Wysyłka 24h + czas dostawy
  Ten produkt zamówiony do godz. 12 zostanie wysłany jeszcze dzisiaj! Dotyczy zamówień potwierdzonych, opłaconych przez pobranie, PayU, kartą.

Biologia na czasie 3. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres podstawowy, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum - opis produktu:

Podręcznik Biologia na czasie 3 zakres podstawowy jest przeznaczony dla uczniów, uczęszczających do klasy 3 szkoły ponadpodstawowej. Biologia na czasie 3 - zakres podstawowy zawiera treści, dotyczące genetyki, biotechnologii, ewolucji organizmów, ekologii oraz różnorodności biologicznej. Pozwala łatwo zrozumieć ważne procesy, dzięki czytelnemu i uporządkowanemu przedstawieniu ich za pomocą m.in. infografik i tabel. Podręcznik Biologia na czasie 3 zakres podstawowy stanowi solidną i merytorycznie przygotowaną pomoc naukową w przyswajaniu wiedzy, zyskanej na zajęciach oraz efektywnej pracy samodzielnej w domu.

Podręcznik do klasy 3 szkoły ponadpodstawowej - Biologia na czasie 3 zakres podstawowy


Zagadnienia, poruszone w podręczniku do klasy 3 szkoły ponadpodstawowej - Biologia na czasie 3 zakres podstawowy odwołują się do życia codziennego i umiejętności wykorzystania wiedzy w praktyce. Każdy dział zawiera element zatytułowany O tym się mówi! oraz Bliżej życia, które przybliżają temat wykorzystywania biologii w życiu codziennym. Podręcznik Biologia na czasie 3 zakres podstawowy przypomina również uczniom ważne zagadnienia, omawiane wcześniej w szkole podstawowej, aby lepiej zrozumieli bazujące na nich tematy bieżące. W trzeciej klasie szkoły ponadpodstawowej uczniów czeka nauka wielu nowych zagadnień na przykład rozumienie i tworzenie krzyżówek genetycznych. Podręcznik Biologia na czasie 3 zakres podstawowy pomoże im się z nimi uporać.

Biologia na czasie 3 zakres podstawowy - zalety:


Pozwala łatwo zapamiętać i zrozumieć ważne procesy dzięki czytelnemu i uporządkowanemu ich przedstawieniu, m.in. w postaci infografik.
Odwołuje się do życia codziennego i wykorzystywania wiedzy w praktyce poprzez tematy poruszane w elementach O tym się mówi! oraz Bliżej życia.
Przyspiesza naukę dzięki celom lekcji podanym w elemencie Zwróć uwagę na..., podsumowaniom zamieszczonym po każdej lekcji w elemencie W skrócie oraz Podsumowaniom znajdującym się na końcu każdego działu.
Umożliwia szybkie sprawdzenie wiedzy przed klasówką dzięki zadaniom powtórzeniowym. Pomoże się z nimi uporać podręcznik Biologia na czasie 3. Cena również Was zadowoli!

Biologia na czasie 3. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres podstawowy po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum, pochodzi z wydawnictwa NOWA ERA. Dedykowany jest do: Liceum i technikum / Klasa 3 po podstawówce / Biologia. Biologia na czasie 3. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres podstawowy jest częścią serii Biologia na czasie. Numer dopuszczenia podręcznika to: 1006/3/2021.
S
Szczegóły
Dział: Podręczniki szkolne
Kategoria: liceum i technikum,  klasa 3 po podstawówce,  biologia,  podręcznik
Wydawnictwo: NOWA ERA
Oprawa: miękka
Okładka: miękka
Wymiary: 170x240
Ilość stron: 192
Nr dopuszczenia: 1006/3/2021

RECENZJE - Podręcznik - Biologia na czasie 3. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres podstawowy, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.8/5 ( 22 ocen )
 • 5
  21
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję:

JADWIGA AGUSZCZAK.

ilość recenzji:1

13-09-2021 23:19

Dzień dobry, serdecznie polecam księgarnię Gandalf. Odkąd zaczęłam kupować podręczniki to nie zmienię na inną. księgarnię. Towar dostarczany jest bardzo szybko, zawsze można sprawdzić na jakim etapie znajduję się nasze zamówienie. Telefonicznie można zmienić dane w zamówieniu. Wszystkie produkty są zgodne z opisem, który znajduję się . Bardzo często oprócz zamawiania podręczników zamawiam również zeszyty, długopisy przybory szkolne, i środki higieniczne do domu , perfumy - bardzo często są w bardzo niskiej promocyjnej cenie, akcesoria do kuchni. Jeszcze raz z całym sercem polecam Gandalf.com.pl

Czy recenzja była pomocna?

[email protected]

ilość recenzji:9

4-09-2021 12:07

Jest okej, książka jak książka.

Czy recenzja była pomocna?

Mama_córekk

ilość recenzji:28

26-08-2021 14:23

Co tu dużo mówić, kiedyś takich podręczników nie było. Żeby tylko dzieciaki się tak samo zachwycały jak ja ;)

Czy recenzja była pomocna?

maria

ilość recenzji:65

26-08-2021 12:11

Od lat kupuje tutaj książki i nigdy się nie zawiodłam. Szybka przesyłka, idealnie zabezpieczone książki. Sama książka bez widocznych błędów drukarskich.

Czy recenzja była pomocna?

Marta

ilość recenzji:116

26-08-2021 10:28

Polecam, zakup udany, dotarła na czas.

Czy recenzja była pomocna?

Asia

ilość recenzji:40227

26-08-2021 07:55

Podręcznik bardzo przejrzysty, bardzo pomaga zapamiętać ważne rzeczy przez elementy w każdym dziale "zwróć uwagę na... Posiada też zadania powtórzeniowe co bardzo pomaga przed sprawdzianem.

Czy recenzja była pomocna?

Karolina

ilość recenzji:40227

25-08-2021 15:41

Pomocny w nauce.

Czy recenzja była pomocna?

Kinga

ilość recenzji:40227

25-08-2021 14:50

Fajny podręcznik, sporo ilustracji i wreszcie dobrej jakości papier. Podsumowanie na koniec każdej lekcji na plus.

Czy recenzja była pomocna?

Anka

ilość recenzji:58

25-08-2021 14:33

książeczka super, córa już nie może się doczekać pierwszych lekcji ;) bardzo sprawna wysyłka, podręcznik otrzymałam w stanie bardzo dobrym :) polecam wszystkim sklep Gandalf!

Czy recenzja była pomocna?

spodek

ilość recenzji:35

25-08-2021 14:28

Szybka wysyłka, polecam

Czy recenzja była pomocna?

Jessie

ilość recenzji:4

25-08-2021 14:27

Dobra jakość w świetnej cenie! Podręcznik dobrze skonstruowany, mnóstwo przydatnej wiedzy przygotowującej do matury. Polecam sklep gandalf.com.pl za rzetelność usługi, szybkość wysyłki i dobry kontakt z działem obsługi klienta.

Czy recenzja była pomocna?

[email protected]

ilość recenzji:12

25-08-2021 14:24

Dostarczone szybko,wszystkie książki dla dziecka kupione szybko.

Czy recenzja była pomocna?

anna

ilość recenzji:205

24-08-2021 14:26

Biologia na czasie 3 dla liceum i technikum to bardzo ciekawy i barwny podręcznik. Nie brakuje w nim przykładów i obrazowych opisów, dobry materiał do nauki biologii.

Czy recenzja była pomocna?