Biologia na czasie 2. Podręcznik + DVD + dostep do e-testów dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony - Stanisław Krawczyk, Maria Marko-Worłowska, Ryszard Kozik, Władysław Zamachowski, Franciszek
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Biologia na czasie 2. Podręcznik + DVD + dostep do e-testów dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony

po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum

podręcznik

Wydawnictwo NOWA ERA
Nr dopuszczenia: 564/2/2013/2016
z serii Biologia na czasie

   

 • Wysyłamy w 24h - 48h + czas dostawy

Biologia na czasie 2. Podręcznik + DVD + dostep do e-testów dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony, po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum - opis produktu:

Zawiera treści dotyczące metabolizmu oraz anatomii i fizjologii człowieka. Zastosowano w nim szereg rozwiązań umożliwiających skuteczne przygotowanie do matury. Dzięki e-testom wspomaga samodzielne przygotowanie do egzaminu maturalnego w przyjaznej dla ucznia formie.

Uczy planowania i przeprowadzania badań zgodnie z metodologią naukową.
Pozwala zgłębiać wiedzę o przyczynach i skutkach oraz profilaktyce najczęstszych chorób dotyczących poszczególnych układów ludzkiego ciała.
Wzbudza ciekawość uczniów dzięki ciekawostkom.
Umożliwia skuteczne powtórki wiadomości z każdego rozdziału dzięki podsumowaniom w formie tabel i schematów.
Ułatwia rozwijanie umiejętności rozwiązywania zadań typu maturalnego (Test sprawdzający).


Innowacyjnym rozwiązaniem jest zamieszczenie w podręczniku kodu dostępu do aplikacji e-testów, która ułatwia powtarzanie i utrwalanie wiadomości oraz dostarcza natychmiastowej informacji o stanie wiedzy ucznia. Dzięki aplikacji samodzielne przygotowanie do egzaminu maturalnego odbywa się w przyjaznej dla ucznia formie.

Podręcznik do nabycia jako odrębna publikacja lub z Multimedialnym atlasem anatomicznym Tajemnice ciała.

Biologia na czasie 2. Podręcznik + DVD + dostep do e-testów dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum, pochodzi z wydawnictwa NOWA ERA. Dedykowany jest do: Liceum i technikum / Klasa 2 po gimnazjum / Biologia. Biologia na czasie 2. Podręcznik + DVD + dostep do e-testów dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony jest częścią serii Biologia na czasie. Numer dopuszczenia podręcznika to: 564/2/2013/2016.
S
Szczegóły
Dział: Podręczniki szkolne
Kategoria: liceum i technikum,  klasa 2 po gimnazjum,  biologia,  podręcznik
Wydawnictwo: NOWA ERA
Oprawa: miękka
Wymiary: 173x242
Ilość stron: 384
Nr dopuszczenia: 564/2/2013/2016

RECENZJE - Podręcznik - Biologia na czasie 2. Podręcznik + DVD + dostep do e-testów dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony, po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.8/5 ( 54 oceny )
 • 5
  48
 • 4
  3
 • 3
  1
 • 2
  0
 • 1
  2

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję:

ADA

ilość recenzji:1

21-08-2020 20:31

Super strona!!! Mam teraz problem ze znalezieniem podreęczników ze względu na nową ustawę, a tutaj znalazłam wszystkie książki jakich mi trzeba było! Nie ma według mnie lepszej strony, ceny są bardzo dobre jak na nowe, jestem bardzo zadowolona, dzięki tej stronie internetowej mogę bezpiecznie zrobić zakupy, nie narażając się na wirusy jakie czyhają na zewnątrz. Doceniam również to że nie muszę się wykosztowywać na dostawę co byłoby również jakimś wydatkiem, a w przypadku ludzi którzy mało zarabiają jest to jednak dodatkowy koszt i nie każdy jest w stanie płacić dużo za książki czy dostawę. Tym bardziej jeżeli ktoś ma mnóstwo dzieci i musi każdemu kupić przedmioty do szkoły, mundurki itd. Doceniam tę stronę i na pewno zrobię tu zakupy w przyszłym roku!

Czy recenzja była pomocna?

Monia

ilość recenzji:41

brak oceny 14-09-2018 07:37

Jestem zawsze zadowolona z zakupów w Gandalfie, a zamawiam już kilka lat. Kiedyś podręczniki, teraz bardziej sobie albo komuś na prezent. Zawsze uzyskują pomoc jeśli ma z czymś kłopot, więc kontakt działa bez zarzutu. Każdy zakupiony przez siebie produkt mogę pochwalić w każdym aspekcie.

Czy recenzja była pomocna?