Biologia na czasie 2. Maturalne karty pracy dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony - Dawid Kaczmarek, Anna Tyc, Renata Stencel, Tomasz Otręba NOWA ERA - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Biologia na czasie 2. Maturalne karty pracy dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony

po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

podręcznik

Biologia na czasie 2. Maturalne karty pracy dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum - opis produktu:

- Oswajają z formą zadań maturalnych dzięki zadaniom typu maturalnego uporządkowanym według działów i tematów z podręcznika.
- Kształcą najważniejszą umiejętność udzielania odpowiedzi odpowiednich do danego typu polecenia dzięki elementowi Jak rozumieć polecenia?
- Pomagają kształcić umiejętność rozwiązywania zadań przez praktyczne wskazówki zawarte w Przykładach.
- Pomagają wyćwiczyć umiejętności często sprawdzane na maturze dzięki zadaniom CKE do każdego działu zawartym w elemencie To było na maturze!
- Umożliwiają przekrojowe sprawdzenie swojej wiedzy i umiejętności po klasie 2 za pomocą Zestawu maturalnego zamieszczonego na końcu publikacji.

Biologia na czasie 2. Maturalne karty pracy dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum, pochodzą z wydawnictwa NOWA ERA. Dedykowane są do: Materiały pomocnicze do matury / Biologia. Biologia na czasie 2. Maturalne karty pracy dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony są częścią serii Biologia na czasie. Biologia na czasie 2. Maturalne karty pracy dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony są zgodne z nową podstawą programową.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Biologia na czasie 2. Maturalne karty pracy dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

5/5 ( 2 oceny )
 • 5
  2
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Klaudia Stacherska

15-08-2020 14:07

Ten zeszyt ćwiczeń w pełni przygotował mnie do matury

Czy recenzja była pomocna?