Biologia na czasie 2. Maturalne karty pracy dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony - Piotr Tadeusz Kąkol, Jacek Pawłowski, Urszula Poziomek, Alina Nowakowska NOWA ERA - Podręczniki |
Ulubione
Kategorie

Biologia na czasie 2. Maturalne karty pracy dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony

po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum

 • Promocja
  image-promocja

podręcznik

Biologia na czasie 2. Maturalne karty pracy dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony, po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum - opis produktu:

Publikacja dla ucznia ułatwiająca systematyczne przygotowania do matury. Zawiera zestawy zadań w formie kart pracy do wszystkich rozdziałów podręcznika.

Ćwiczy umiejętności sprawdzane na maturze
Ułatwia przygotowanie do sprawdzianów
Do wykorzystania na lekcji i w domu

Biologia na czasie 2. Maturalne karty pracy dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum, pochodzą z wydawnictwa NOWA ERA. Dedykowane są do: Liceum i technikum / Klasa 2 po gimnazjum / Biologia. Biologia na czasie 2. Maturalne karty pracy dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony są częścią serii Biologia na czasie.
S
Szczegóły

Tego samego autora

RECENZJE - Podręcznik - Biologia na czasie 2. Maturalne karty pracy dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony, po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.9/5 ( 50 ocen )
 • 5
  48
 • 4
  1
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję:

Zuza

ilość recenzji:1

brak oceny 4-10-2018 08:15

Towar zgodny z zamówieniem, ale zbyt długi czas oczekiwania na zamówione książki.

Czy recenzja była pomocna?

Monia

ilość recenzji:41

brak oceny 14-09-2018 07:36

Jestem zawsze zadowolona z zakupów w Gandalfie, a zamawiam już kilka lat. Kiedyś podręczniki, teraz bardziej sobie albo komuś na prezent. Zawsze uzyskują pomoc jeśli ma z czymś kłopot, więc kontakt działa bez zarzutu. Każdy zakupiony przez siebie produkt mogę pochwalić w każdym aspekcie.

Czy recenzja była pomocna?