Biologia na czasie 2. Karty pracy dla liceum i technikum. Zakres podstawowy - Dawid Kaczmarek, Jacek Pawłowski, Renata Stencel NOWA ERA - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Biologia na czasie 2. Karty pracy dla liceum i technikum. Zakres podstawowy

po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

podręcznik

Biologia na czasie 2. Karty pracy dla liceum i technikum. Zakres podstawowy, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum - opis produktu:

- Ułatwiają naukę dzięki zadaniom skorelowanym z podręcznikiem.
- Pomagają w szybkich powtórkach przed sprawdzianami za pomocą map mentalnych Uporządkuj wiedzę porządkujących informacje z każdego działu.
- Pozwalają utrwalić wiedzę przed sprawdzianem dzięki kartom powtórzeniowym z zadaniami przekrojowymi po dziale.

Biologia na czasie 2. Karty pracy dla liceum i technikum. Zakres podstawowy po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum, pochodzą z wydawnictwa NOWA ERA. Dedykowane są do: Liceum i technikum / Klasa 2 po podstawówce / Biologia. Biologia na czasie 2. Karty pracy dla liceum i technikum. Zakres podstawowy są częścią serii Biologia na czasie. Biologia na czasie 2. Karty pracy dla liceum i technikum. Zakres podstawowy są zgodne z nową podstawą programową.
S
Szczegóły

Tego samego autora

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Biologia na czasie 2. Karty pracy dla liceum i technikum. Zakres podstawowy, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

3.2/5 ( 6 ocen )
 • 5
  2
 • 4
  1
 • 3
  0
 • 2
  2
 • 1
  1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Julia

18-03-2021 12:44

bardzo szybka wysyłka i bardzo dobra jakość.

Czy recenzja była pomocna?