Biologia na czasie 1. Karty pracy dla liceum i technikum. Zakres podstawowy - Jacek Pawłowski, Barbara Januszewska-Hasiec, Joanna Kobyłecka NOWA ERA - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Biologia na czasie 1. Karty pracy dla liceum i technikum. Zakres podstawowy

po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

podręcznik

Biologia na czasie 1. Karty pracy dla liceum i technikum. Zakres podstawowy, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum - opis produktu:

`Karty pracy ucznia` to sprawdzona i ceniona publikacja skorelowana z podręcznikiem, teraz wzbogacona o nowe rozwiązania ułatwiające nauczanie biologii w zakresie podstawowym. Klucz odpowiedzi do `Kart pracy ucznia` jest dostępny na dlanauczyciela.pl.

- Ułatwiają pracę z młodszym uczniem dzięki zadaniom dostosowanym poziomem do wieku ucznia oraz mapom mentalnym Uporządkuj wiedzę systematyzującymi informacje z każdej lekcji.
- Pomagają zrealizować trudne i obszerne treści dzięki zestawom pytań i odpowiedzi do działu Na wyrywki, kartom powtórzeniowym z zadaniami przekrojowymi po dziale oraz odwołaniom do stron z podręcznika.
- Skracają czas potrzebny na przygotowanie zajęć dzięki gotowym kartom pracy do każdej lekcji.
- Kształcą umiejętność przetwarzania i analizowania informacji za pomocą tekstów źródłowych, wykresów i tabel.

Biologia na czasie 1. Karty pracy dla liceum i technikum. Zakres podstawowy po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum, pochodzą z wydawnictwa NOWA ERA. Dedykowane są do: Liceum i technikum / Klasa 1 po podstawówce / Biologia. Biologia na czasie 1. Karty pracy dla liceum i technikum. Zakres podstawowy są częścią serii Biologia na czasie. Biologia na czasie 1. Karty pracy dla liceum i technikum. Zakres podstawowy są zgodne z nową podstawą programową.
S
Szczegóły

Tego samego autora

 • -15%

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Biologia na czasie 1. Karty pracy dla liceum i technikum. Zakres podstawowy, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

4.5/5 ( 4 oceny )
  5
  3
  4
  0
  3
  1
  2
  0
  1
  0

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Jarek K

 • 5-09-2020
 • 11:09

Czytelne i zrozumiałe.

Czy recenzja była pomocna?