Biologia 2. Klasa 2. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony - Renata Szymańska, Beata Jakubik Operon - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Biologia 2. Klasa 2. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony

po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

podręcznik

Biologia 2. Klasa 2. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum - opis produktu:

Podręcznik Biologia 2. Zakres rozszerzony został przygotowany dla uczniów drugiej klasy liceów ogólnokształcących i techników. Tom ten pozwala kontynuować opanowanie materiału z podstawy programowej przewidzianego na poziom rozszerzony.

Podręcznik w sposób spójny i przejrzysty przybliża przegląd organizmów od wirusów aż po rośliny. Infografiki ukazujące liczne zależności, tabele, obserwacje oraz doświadczenia ułatwiają wnioskowanie oraz systematyczną naukę. Liczne bloki ćwiczeniowe oraz syntetyczne podsumowania najważniejszych treści to doskonałe zestawienie materiału niezbędnego do nauki przed maturą.

Podręcznik do biologii 2, zakres rozszerzony składa się z 7 działów:
1. Klasyfikowanie organizmów
2. Wirusy - najprostsze formy materii nieożywionej
3. Bakterie - jednokomórkowe organizmy bezjądrowe
4. Protisty - zróżnicowana grupa organizmów
5. Grzyby i porosty
6. Różnorodność roślin
7. Funkcjonowanie roślin


Biologia 2. Klasa 2. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum, pochodzi z wydawnictwa Operon. Dedykowany jest do: Liceum i technikum / Klasa 2 po podstawówce / Biologia. Numer dopuszczenia podręcznika to: 1056/2/2020. Biologia 2. Klasa 2. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony jest zgodny z nową podstawą programową.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Biologia 2. Klasa 2. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

3.7/5 ( 3 oceny )
 • 5
  2
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Gosia

21-09-2020 12:03

Ładnie opisany świat zwierząt z pięknymi zdjęciami i obrazkami. Dostawa na czas, wykonanie solidne.

Czy recenzja była pomocna?