Biologia 2. Klasa 2. Podręcznik dla szkoły branżowej I stopnia - Renata Szymańska, Beata Jakubik Operon - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Biologia 2. Klasa 2. Podręcznik dla szkoły branżowej I stopnia

po podstawówce - szkoła branżowa I stopnia

podręcznik

Biologia 2. Klasa 2. Podręcznik dla szkoły branżowej I stopnia, po podstawówce - szkoła branżowa I stopnia - opis produktu:

Podręcznik dla uczniów szkoły branżowej I stopnia absolwentów ośmioletniej szkoły podstawowej.
Podręcznik Biologia 2 został przygotowany dla uczniów drugiej klasy szkoły branżowej I stopnia. Tom drugi zawiera treści pozwalające zrealizować wymagania przewidziane w podstawie programowej i uwzględnia jedną godzinę nauczania w tygodniu.
Autorki przedstawiły opis budowy i funkcji organizmu człowieka oraz przegląd układów od pokarmowego aż po rozrodczy. Podręcznik zawiera tylko niezbędne wiadomości ujęte w jasno zaprezentowanych tematach. Atutem publikacji są eksperymenty i obserwacje umożliwiające zrozumienie zagadnień biologicznych. Tabele i wykresy oraz ikony na marginesach pozwalają na sprawne usystematyzowanie najważniejszych wiadomości.

Podręcznik do biologii, klasa 2, do szkoły branżowej I stopnia dla absolwentów ośmioletniej szkoły podstawowej składa się 10 działów:
1. Podstawowe zasady budowy i funkcjonowania organizmu człowieka
2. Układ pokarmowy i odżywianie się
3. Budowa i funkcje układu odpornościowego
4. Wymiana gazowa i krążenie
5. Osmoregulacja i wydalanie
6. Budowa i funkcje układu hormonalnego
7. Regulacja nerwowa
8. Poruszanie się
9. Układ powłok ciała - skóra
10. Układ rozrodczy i jego funkcjonowanie

Biologia 2. Klasa 2. Podręcznik dla szkoły branżowej I stopnia po podstawówce - szkoła branżowa I stopnia, pochodzi z wydawnictwa Operon. Dedykowany jest do: Szkoły branżowe I stopnia / Klasa 2 po podstawówce / Biologia. Numer dopuszczenia podręcznika to: 1072/2/2020. Biologia 2. Klasa 2. Podręcznik dla szkoły branżowej I stopnia jest zgodny z nową podstawą programową.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Biologia 2. Klasa 2. Podręcznik dla szkoły branżowej I stopnia, po podstawówce - szkoła branżowa I stopnia

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.