Betonowanie i pielęgnacja betonu. Kwalifikacja B.16.4. Podręcznik do nauki zawodu technik budownictwa, betoniarz-zbrojarz - Mirosław Kozłowski WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne - Podręczniki |
Ulubione
Kategorie

Betonowanie i pielęgnacja betonu. Kwalifikacja B.16.4. Podręcznik do nauki zawodu technik budownictwa, betoniarz-zbrojarz

podręcznik

Betonowanie i pielęgnacja betonu. Kwalifikacja B.16.4. Podręcznik do nauki zawodu technik budownictwa, betoniarz-zbrojarz - opis produktu:

Podręcznik do nauczania w zawodzie technik budownictwa realizujący treści z zakresu kwalifikacji B.16. Wykonywanie robót zbrojarskich i betoniarskich - B.16.4. Układanie i zagęszczanie mieszanki betonowej oraz pielęgnacja świeżego betonu. W książce omówiono m.in. rodzaje deskowań, sposoby zagęszczania mieszanki betonowej, metody przyspieszania dojrzewania świeżego betonu, sposoby pielęgnacji świeżego betonu, obmiar robót związanych z układaniem i zagęszczaniem mieszanki betonowej oraz pielęgnacją świeżego betonu. Zaprezentowano ogólne zasady kontroli jakości mieszanki betonowej i betonu. Na końcu rozdziałów i działów znajdują się pytania, dzięki czemu uczeń może sprawdzić nabyte wiadomości.

Betonowanie i pielęgnacja betonu. Kwalifikacja B.16.4. Podręcznik do nauki zawodu technik budownictwa, betoniarz-zbrojarz pochodzi z wydawnictwa WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne. Dedykowany jest do: Liceum i technikum / Klasa 1 po podstawówce / Przedmioty zawodowe. Numer dopuszczenia podręcznika to: 2013. Betonowanie i pielęgnacja betonu. Kwalifikacja B.16.4. Podręcznik do nauki zawodu technik budownictwa, betoniarz-zbrojarz jest zgodny z nową podstawą programową.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Betonowanie i pielęgnacja betonu. Kwalifikacja B.16.4. Podręcznik do nauki zawodu technik budownictwa, betoniarz-zbrojarz

4.3/5 ( 8 ocen )
  5
  6
  4
  0
  3
  0
  2
  2
  1
  0

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.