Atlas do klasy 5-6 szkoły podstawowej. Geografia - PRACA ZBIOROWA WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne - Podręczniki | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Atlas do klasy 5-6 szkoły podstawowej. Geografia

Nowa podstawa programowa - wyd. 2019


  • Promocja
    image-promocja

podręcznik

Atlas do klasy 5-6 szkoły podstawowej. Geografia, Nowa podstawa programowa - wyd. 2019 - opis produktu:

Atlas przeznaczony dla klas 5-6 szkoły podstawowej.

Zawiera ponad 90 nowocześnie zaprojektowanych map, 30 wykresów i rysunków, ponad 100 fotografii oraz legendy map tematycznych, ułatwiające korzystanie z atlasu.

Wszystkie mapy i wykresy oparte na najnowszych danych i badaniach. Aktualne dane dotyczące najnowszych wydarzeń z początku XXI w. dodatkowo zilustrowanych atrakcyjnymi zdjęciami.

Szczegółowe mapy tematyczne pozwalają na realizację podstawowego celu edukacyjnego geografii na tym poziomie edukacji, którym wg twórców podstawy programowej jest interpretacja treści map.

Mapy z zakresu najnowszych treści podstawy programowej, dotyczące nowych zagadnień (np. rolnictwo w Danii i na Węgrzech, gospodarka Francji).

Atrakcyjne rysunki przestrzenne pomagają uczniom lepiej poznać najważniejsze elementy krajobrazu, formy młodoglacjalne na nizinach i w górach.

Na końcu zestawienia tabelaryczne z najczęściej wykorzystywanymi danymi statystycznymi z zakresu geografii fizycznej i społeczno-ekonomicznej.

Działy:
1. Ziemia,
2. Mapa,
3. Metody prezentacji,
4. Polska,
5. Świat,
6. Europa.

Atlas do klasy 5-6 szkoły podstawowej. Geografia Nowa podstawa programowa - wyd. 2019, pochodzi z wydawnictwa WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne. Dedykowany jest do: Szkoła podstawowa / Klasa 5 / Geografia.
S
Szczegóły

RECENZJE - Podręcznik - Atlas do klasy 5-6 szkoły podstawowej. Geografia, Nowa podstawa programowa - wyd. 2019

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: