Atlas do klasy 5-6 szkoły podstawowej. Geografia - PRACA ZBIOROWA WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Atlas do klasy 5-6 szkoły podstawowej. Geografia

Nowa podstawa programowa - wyd. 2019

podręcznik

Atlas do klasy 5-6 szkoły podstawowej. Geografia, Nowa podstawa programowa - wyd. 2019 - opis produktu:

Atlas przeznaczony dla klas 5-6 szkoły podstawowej.

Zawiera ponad 90 nowocześnie zaprojektowanych map, 30 wykresów i rysunków, ponad 100 fotografii oraz legendy map tematycznych, ułatwiające korzystanie z atlasu.

Wszystkie mapy i wykresy oparte na najnowszych danych i badaniach. Aktualne dane dotyczące najnowszych wydarzeń z początku XXI w. dodatkowo zilustrowanych atrakcyjnymi zdjęciami.

Szczegółowe mapy tematyczne pozwalają na realizację podstawowego celu edukacyjnego geografii na tym poziomie edukacji, którym wg twórców podstawy programowej jest interpretacja treści map.

Mapy z zakresu najnowszych treści podstawy programowej, dotyczące nowych zagadnień (np. rolnictwo w Danii i na Węgrzech, gospodarka Francji).

Atrakcyjne rysunki przestrzenne pomagają uczniom lepiej poznać najważniejsze elementy krajobrazu, formy młodoglacjalne na nizinach i w górach.

Na końcu zestawienia tabelaryczne z najczęściej wykorzystywanymi danymi statystycznymi z zakresu geografii fizycznej i społeczno-ekonomicznej.

Działy:
1. Ziemia,
2. Mapa,
3. Metody prezentacji,
4. Polska,
5. Świat,
6. Europa.

Atlas do klasy 5-6 szkoły podstawowej. Geografia Nowa podstawa programowa - wyd. 2019, pochodzi z wydawnictwa WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne. Dedykowany jest do: Szkoła podstawowa / Klasa 5 / Geografia.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Atlas do klasy 5-6 szkoły podstawowej. Geografia, Nowa podstawa programowa - wyd. 2019

0/5 ( brak ocen )
    5
    4
    3
    2
    1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.