Angielski w tłumaczeniach business 3. Poziom C1-C2. Wyd. 5 - Magdalena Filak, Filip Radej Preston Publishing - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Angielski w tłumaczeniach business 3. Poziom C1-C2. Wyd. 5

podręcznik

Angielski w tłumaczeniach business 3. Poziom C1-C2. Wyd. 5 - opis produktu:

Nowa formuła nauki i innowacyjny sposób ćwiczenia języka. Ostatnia z serii trzech książek do nauki słownictwa i ćwiczenia mówienia w języku angielskim w zakresie biznesu.
Poziom zaawansowany (C1-C2).
Każdy rozdział to jeden temat związany z biznesem zawierający słowniczek oraz zdania do tłumaczenia wraz z odpowiedziami oraz wskazówkami zawierającymi cenne informacje na temat użycia, często popełnianych błędów, kolokacji, itp. Pozwala to na ćwiczenie języka biznesowego w mówieniu w zdaniach codziennego użytku, a zarazem sprawdzanie poprawności językowej. Kurs audio z ponad 5. godzinami nagrań (mp3) udoskonali umiejętności rozumienia ze słuchu i prawidłowej wymowy.
Nowe wydanie zostało wzbogacone o testy sprawdzające.

Angielski w tłumaczeniach business 3. Poziom C1-C2. Wyd. 5 pochodzi z wydawnictwa Preston Publishing. Pomaga w nauce języka angielskiego.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Angielski w tłumaczeniach business 3. Poziom C1-C2. Wyd. 5

0/5 ( brak ocen )
    5
    4
    3
    2
    1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.