Alles Klar neu 3. Zakres podstawowy. Podręcznik z ćwiczeniami dla szkół ponadgimnazjalnych + CD - Krystyna Łuniewska, Urszula Tworek, Zofia Wąsik, Maria Zagórna WSiP Wydawnictwa Szkolne i
tel: +48 42 252 39 23 email: info@gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Alles Klar neu 3. Zakres podstawowy. Podręcznik z ćwiczeniami dla szkół ponadgimnazjalnych + CD

Nowa matura (2014)

podręcznik

Alles Klar neu 3. Zakres podstawowy. Podręcznik z ćwiczeniami dla szkół ponadgimnazjalnych + CD, Nowa matura (2014) - opis produktu:

Podręcznik przygotowuje do matury na poziomie podstawowym i prowadzi do poziomu B1 w Europejskim Systemie Opisu Kształcenia Językowego. W aktualnym wydaniu wszystkie zadania maturalne zostały dostosowane do nowych wymagań, opublikowanych przez Centralną Komisję Egzaminacyjną w Informatorze o Egzaminie Maturalnym z języka niemieckiego od roku szkolnego 2014/2015. W podręczniku umieszczono także przykładowy arkusz maturalny do egzaminu ustnego.

Część ćwiczeniowa podręcznika służy usystematyzowaniu i utrwaleniu materiału zrealizowanego w części podręcznikowej. Po każdym rozdziale znajduje się zestawienie słownictwa przewidzianego do aktywnego opanowania oraz test ewaluacyjny z kluczem odpowiedzi.

W podręczniku znajduje się kod dostępu do elektronicznej wersji ćwiczeń na WSiPnet.pl. Po zalogowaniu się na stronie WSiPnet.pl można - w trybie treningu - rozwiązywać ćwiczenia online. System sprawdza je automatycznie i od razu pokazuje wyniki. Elektroniczne ćwiczenia motywują do systematycznej pracy i poprawiania swoich rezultatów, czyli nauka staje się bardziej skuteczna.

Dzięki ćwiczeniom w podręczniku i w wersji elektronicznej przygotowanie do lekcji, odrabianie pracy domowej, powtórki przed sprawdzianami i maturą stają się łatwiejsze. Każdy może pracować tak, jak lubi. Z książką albo przy komputerze.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Alles Klar neu 3. Zakres podstawowy. Podręcznik z ćwiczeniami dla szkół ponadgimnazjalnych + CD, Nowa matura (2014)

4.5/5 ( 43 oceny )
  5
  33
  4
  4
  3
  1
  2
  3
  1
  2

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.