Academy Stars 3. Pupils Book Podręcznik + kod online - Alison Blair, Jane Cadwalladar Macmillan - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Academy Stars 3. Pupil`s Book Podręcznik + kod online

podręcznik

Academy Stars 3. Pupil`s Book Podręcznik + kod online - opis produktu:

Academy Stars to nowy siedmiopoziomowy kurs dla uczniów w wieku 6-13 lat, kładący nacisk na rzetelne i systematyczne rozwijanie zarówno umiejętności językowych i komunikacyjnych, jak i pozajęzykowych. Doskonale przemyślana struktura stopniowego wprowadzania treści pozwala uczniom w sposób świadomy poszerzać wiedzę językową i udoskonalać umiejętności językowe, społeczne i poznawcze. Istotnym elementem metodycznym kursu jest silna kontekstualizacja wprowadzanych treści. Zarówno słownictwa, jak i struktur gramatycznych. Academy Stars wyróżnia także ogromna różnorodność zamieszczonych w nim tekstów - od użytkowych (takich jak blog), przez scenariusze, do dłuższych opowiadań, a nawet wierszy.

Academy Stars 3. Pupil`s Book Podręcznik + kod online pochodzi z wydawnictwa Macmillan. Pomaga w nauce języka angielskiego.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Academy Stars 3. Pupil`s Book Podręcznik + kod online

0/5 ( brak ocen )
    5
    4
    3
    2
    1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.