Chris McNab książki, ebooki i audiobooki | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie
Autor

Chris McNab - biografia

Chris McNab jest urodzonym w 1970 roku brytyjskim pisarzem, autorem książek o charakterze poradnikowym oraz ekspertem wojskowym. Ukończył studia z zakresu historii oraz literatury. W 1998 roku uzyskał tytuł doktora na Uniwersytecie w Aberystwyth. Chris McNab ma na swoim koncie przeszło 20 publikacji książkowych, przede wszystkim skupiających się na tematyce wojskowości, historii wojskowości, technologii broni oraz przetrwania, czyli zwanego inaczej survivalu. Książk Chrisa McNaba są tłumaczone na wiele języków i niejednokrotnie zyskiwały miano bestsellerów. Jednymi z najpopularniejszych tytułów autora są Survival. Wielki podręcznik oraz Survival. Jak przetrwać w każdych warunkach. 

Chris McNab – książki o sztuce przetrwania, czyli poradniki dla prawdziwych twardzieli


Jakie nazwisko przychodzi Ci do głowy, kiedy myślisz o survivalu i sztuce przetrwania? Bear Grylls? Najpewniej tak, ponieważ prowadził on cykl niezwykle popularnych programów telewizyjnych, które przyniosły mu powszechną rozpoznawalność, jednak nie jest to jedyny autor książek i poradników z tej dziedziny. Nie mniej znany jest Chris McNab. Książki tego autora charakteryzują się 3 ważnymi dla pisarza elementami: militarnym, zielonym oraz miejskim. Militarny ma za zadania wyposażyć czytelnika w zestaw wiedzy i umiejętności pozwalających czytelnikowi zachować życie oraz pełną sprawność do określonych zadań; zielony symbolizuje mocne przywiązanie Chrisa McNaba do poszanowania przyrody, w tym również sztuki przetrwania w terenie dzikim; miejski z kolei to sztuka przetrwania w obszarze zurbanizowanym.

Kultowe książki Chrisa McNaba


Jedną z najbardziej popularnych pozycji wydanych przez Chrisa McNaba jest Survival. Wielki podręcznik. Książka przedstawia sposoby walki o przetrwanie w najróżniejszych sytuacjach. Autor omówił tam kompleksowo zagadnienia związane z mniej oraz ekstremalnymi warunkami. Nie brakuje tam bowiem wiedzy o, między innymi, budowie schronu, polowaniach, odpieraniu ataku napastników, także opatrywaniu ran, nawet tych najpoważniejszych oraz ucieczce z niewoli. Książka jest obszernym i uniwersalnym kompendium wiedzy z zakresu technik survivalowych. 

Chris McNab – książki dla miłośnika obcowania z naturą


Zastanawiasz się, czy survival i sztuka przetrwania w niesprzyjających warunkach to jedyne dziedziny, o których pisze Chris McNab? Książki pisarza poruszają także wiele innych dziedzin, chociażby kompleksowe przygotowanie swojego ciała i umysłu do najtrudniejszych i najsurowszych warunków. Do takich tytułów należą, na przykład Trening ekstremalny, Wytrzymałość psychiczna czy Podręcznik przetrwania dla sił specjalnych. Być może tytuły książek brzmią bardzo poważnie i specjalistycznie, jednak wiedza w nich zawarta z pewnością niejednokrotnie przyda się także w życiu codziennym. Umiejętność radzenia sobie ze stresem oraz nieprzewidywalnymi sytuacjami to w końcu całkiem praktyczna umiejętność, prawda? Wejdź na Gandalf.com.pl i wybierz książki skrojone idealnie pod Ciebie!

W księgarni internetowej Gandalf znajdziesz 29 książek, których autorem jest: Chris McNab. Dostępne formaty: miękka, twarda, pakiet.
Tytuły autora dostępne są w kategoriach: historia, dla dzieci i młodzieży, inne, poradniki, informatyka, sport i rekreacja, encyklopedie i leksykony, military, informatyka, historia.

Na książki autora Chris McNab mamy rabaty sięgające do 44%.
z2
Zobacz więcej produktów