Jack London książki, ebooki i audiobooki | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie
Autor

Jack London - biografia

Jack London to urodzony 12 stycznia 1876 roku w San Francisco pisarz amerykańskiego pochodzenia. Postać o niezwykle barwnym życiorysie, którego wątki pojawiają się w jego literackiej twórczości skupionej głównie na motywach walki osamotnionych bohaterów z siłami natury i panującym porządkiem świata. Na swoim koncie posiada kilkanaście książek, z których najpopularniejszymi stały się m.in. "Biały kieł", "Wilk morski" i "Martin Eden". Zmarł 22 listopada 1916 roku w Glen Ellen z powodu ciężkiej niewydolności nerek, lecz znana jest także plotka jakoby przedawkował morfinę chcąc popełnić samobójstwo.

W księgarni internetowej Gandalf znajdziesz 196 książek, których autorem jest: Jack London. Dostępne formaty: miękka, twarda, skóropodobna.
Tytuły autora dostępne są w kategoriach: dla dzieci i młodzieży, inne, literatura piękna, lektury szkolne, dla dzieci i młodzieży, literatura piękna, nauka języków, linguistics, literature, literatura piękna, dla dzieci i młodzieży, eseje, felietony i publicystyka, nauka języków, lektury szkolne, minibooki, książki na ekranie, literatura obcojęzyczna, lista bestsellerów wszech czasów, wysyłka 24h, super okazje, ebooki na ekranie.

Na książki autora Jack London mamy rabaty sięgające do 34%.
z7
Zobacz więcej produktów