SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie
Autor

Sebastian Fitzek - biografia

Sebastian Fitzek to niemiecki pisarz thrillerów psychologicznych, urodzony w 1971 roku. Jest autorem bestsellerowym, jego utwory cieszą się popularnością na całym świecie i zostały przetłumaczone już na 24 języki. Jak twierdzi, inspiracją dla jego twórczości są prawrdziwe wydarzenia i rzeczywistość. Debiutował w 2006 roku powieścią Terapia, która okazała się wielkim sukcesem, osiągając nakład 8 milionów egzemplarzy.

Terapia – propozycja od Sebastiana Fitzka


Terapia to debiutancka powieść Sebastiana Fitzka, która przyniosła mu sławę i miłość czytelników. Dzięki niej zanurzysz się w mroczny świat ludzkiej psychiki, poznasz zmagania Viktora Larenza, słynnego psychologa, który odciął się od świata po zaginięciu córki. Nie będzie jednak mógł zwyczajnie pogrążyć się w smutku, bo na jego drodze stanie piękna nieznajoma, której mrożąca krew w żyłach przypadłość, może mieć związek z rodzinną tragedią Larenza. Psycholog wyruszy więc w podróż w głąb umysłu chorej, ale i fascynującej pisarki, a podróż ta może zmienić wszystko.

W amokuksiążka Sebastiana Fitzka


Inne ujęcie thrillera psychologicznego mamy w powieści W amoku. Tutaj śledzimy zmagania Iry Samin, policjantki i matki, która, nie mogąc pogodzić się z tragiczną śmiercią córki, postanowiła popełnić samobójstwo. Nie może jednak doprowadzić swojego zamierzenia do skutku, ponieważ musi stanąć twarzą w twarz i podjąć negocjacje z szalonym porywaczem, który na wizji, na oczach milionów widzów prowadzi chorą grę, w której stawką jest życie zakładników. Widzimy tu psychikę ludzką pociągniętą na skraj, ale również walkę dobra ze złem. Czy bohaterka pokona wewnętrzne demony? Czy psychopata zostanie pokonany a jego plany udaremnione? Czy niewinni ludzie wyjdą z tej sytuacji cało? Dowiedz się, czytając powieść, którą znajdziesz w kategorii książki Sebastian Fitzek z oferty Gandalf.com.pl.

Sebastian FitzekPrezent 


Sebastian Fitzek potrafi podejść bardzo niekonwencjonalnie do thrillera psychologicznego. Tak też mamy w powieści Prezent, gdzie bohaterem jest mężczyzna nieumiejący pisać, który próbuje uratować dziewczynkę i zmierzyć się z własną przeszłością. Czy prawda okaże się wyzwoleniem? A może przekleństwem? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziesz w tej książce, odpowiedzi mogą ci się nie spodobać, a rzeczywistość może się okazać paskudna, ale możesz liczyć na niezapomniane przeżycie, które będziesz wspominać z dreszczem. Prezent znajdziesz w ofercie Gandalf.com.pl w kategorii książki Sebastian Fitzek. Sebastian Fitzek, bestsellerowy autor, którego pokochały miliony czytelników na całym świecie, dzięki ofercie Gandalf.com.pl teraz ty będziesz mógł zapoznać się z tą fascynującą twórczością, bądź jeszcze bardziej zagłębić się w porywającą, ale i przerażającą wyobraźnię autora.

W księgarni internetowej Gandalf znajdziesz 56 książek, których autorem jest: Sebastian Fitzek. Dostępne formaty: miękka, pakiet, pocket.
Tytuły autora dostępne są w kategoriach: sensacja, pakiety, sensacja i literatura grozy, nowości.

Na książki autora Sebastian Fitzek mamy rabaty sięgające do 47%.
... ...
Zobacz więcej produktów