Stefan Darda książki, ebooki i audiobooki | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie
Autor

Stefan Darda - biografia

Stefan Darda to znany polski pisarz fantastyki i literatury grozy. Zadebiutował w 2008 roku książką Dom na wyrębach, która to nominowana została do największej polskiej nagrody dla literatury science-fiction – nagrody im. Janusza A. Zajdla. Wiele nominacji do tej nagrody zdobył również w 2011 roku. Jest on wielokrotnie nagradzanym autorem, którego pokochały tłumy polskich czytelników. Jego utwory znajdziesz w kategorii książki Stefan Darda.

Zabij mnie tatoksiążka Stefana Dardy


Udaj się w pościg za psychopatycznym mordercą, zanurzając się w świat powieści Zabij mnie tato. W książce tej emerytowany policjant bierze sprawy w swoje ręce, aby odnaleźć szaleńca, który wymknął się spod kontroli, a teraz zagraża życiu dwóch dziewczynek. Mamy tu przejmujący thriller psychologiczny, który na długo zostanie ci w pamięci. Możesz go znaleźć w ofercie Gandalf.com.pl w kategorii książki Stefan Darda. Pensjonat i tajemnice jego klientów, sekrety, których nie da się dłużej utrzymać w tajemnicy, zaskakująca przeszłość ludzi, którzy wydają się znajomi i rozwiązanie, do którego nieubłaganie zmierzają wszyscy, niezależnie jak bardzo chcieliby temu zapobiec. To wszystko znajdziesz w powieści Cymanowski chłód, którą znaleźć możesz w ofercie Gandalf.com.pl w kategorii  książki Stefan Darda.

Opowiem ci mroczną historię – propozycja od Stefana Dardy


Jeśli nie chcesz w danej chwili mierzyć się z powieścią, ale szukasz czegoś krótszego, dzięki czemu na chwilę zanurzyłbyś się w świecie grozy i dreszczu, dobrym wyborem będzie zbiór opowiadań Opowiem ci mroczną historię. Znajdują się tu znane opowiadania autora, które przyczyniły się do jego sławy, jak i te wcześniej niepublikowane, dzięki którym spojrzysz na jego twórczość ze świeżej perspektywy.

Stefan DardaDom na wyrębach


Ciekawym wyborem dla ludzi niezaznajomionych jeszcze z twórczością Stefana Dardy i obowiązkowym dla jego fanów będzie z pewnością jego debiutancka powieść Dom na wyrębach, która wstrząsnęła światem polskiej literatury grozy. Prześledź losy głównego bohatera, który kupił dom na lubelskim odludziu, nie spodziewając się jakie tajemnice skrywa i jakich nierzeczywistych gości będzie mu dane dzięki temu spotkać. To powieść grozy, nie brak tu jednak humoru i głębi, dzięki czemu lektura tej powieści będzie nie tylko wielką przyjemnością, ale pozwoli dowiedzieć się czegoś o człowieku i uniwersalnych doświadczeniach, z jakimi musi się niejednokrotnie mierzyć. Szczególnie ciekawa będzie ta powieść dla mieszkańców Lublina bądź ludzi zafascynowanych tym miastem, jako że to tutaj właśnie osadzona jest powieść. Stefan Darda, wspaniały polski autor grozy, którego pokochały tłumy czytelników. Dzięki ofercie Gandalf.com.pl poznasz te i inne opowieści, które wyszły spod pióra tego utalentowanego twórcy.

W księgarni internetowej Gandalf znajdziesz 82 książek, których autorem jest: Stefan Darda. Dostępne formaty: miękka, twarda, pocket, pakiet.
Tytuły autora dostępne są w kategoriach: literatura piękna, fantastyka, sensacja, komiks, sensacja, nagrody literackie, pakiety, okazje do -60%, fantastyka, literatura piękna, literatura piękna, sensacja i literatura grozy, tydzień z ebookiem, pockety, Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa.

Na książki autora Stefan Darda mamy rabaty sięgające do 67%.
z3
Zobacz więcej produktów