WSB | Promocje | Gandalf.com.pl
tel: +48 42 252 39 23 email: info@gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

 

walentynki

WSPIERAJ SWOJĄ BIBLIOTEKĘ

Gandalf wspiera rozwój czytelnictwa w Polsce, dlatego daje swoim Klientom możliwość dołożenia cegiełki do tego szczytnego przedsięwzięcia! WSPIERAJ SWOJĄ BIBLIOTEKĘ to kampania skierowana do bibliotek szkolnych, bibliotek publicznych oraz ich Klientów. Podczas składania zamówienia, każdy klient otrzymuje punkty, które może przekazać bibliotece. Warunkiem jest podanie kodu danej biblioteki. Placówki biorące udział w akcji, otrzymają możliwość wymiany zebranych punktów na konkretne kwoty! Wystarczy, że podczas składania zamówienia bibliotekarze lub bibliotekarki zaznaczą wybraną liczbę punktów, które wymienimy na złotówki! Obniży to znacznie koszty zamówień a uzupełnienie zbiorów bibliotecznych stanie się dużo prostsze.  

INFORMACJE DLA BIBLIOTEK

Punkty to złotówki, które przeliczone według wartości zamówienia, zostaną przekazane bibliotekom. W jaki sposób można zapisać swoją bibliotekę? To bardzo proste i trwa dosłownie minutę. Wystarczy zarejestrować swoją placówkę klikając w przycisk Zapisz Bibliotekę. Punkty można wymieniać na złotówki podczas składania zamówienia. Przykładowo 30 punktów to 30 zł, które obniżą wartość zamówienia (szczegółowe informacje o wymianie punktów w Regulaminie) Zapisz się już dziś!

 

 

 

 

 

Co dalej?

W ciągu 14 dni wpiszemy bibliotekę na listę uczestników i wyślemy potwierdzenie oraz dedykowany kod przekazujący punkty na adres mailowy.

Biblioteki, które zapiszą się do programu otrzymają:

 

1. Korzyści w postaci punktów przeliczanych na realne złotówki

2. Wsparcie w promowaniu czytelnictwa przez Gandalfa

3. Odpowiednie materiały promujące akcję (plakat, ulotki, baner na stronę internetową)

4. Wsparcie doradcy klienta

 

JAK WSPIERAĆ SWOJĄ BIBLIOTEKĘ?

Każdy klient składający zamówienie na gandalf.com.pl w zależności od wartości zamówienia otrzymuje punkty. To właśnie te punkty można przekazać bibliotece i przyczynić się do rozwoju czytelnictwa w Polsce. Przekazane punkty zostaną wymienione na konkretne kwoty i pozwolą uzupełnić biblioteczne regały! Gandalf nagrodzi przekazanie punktów dedykowanymi prezentami! W jaki sposób przekazać punkty?  

 

1. Wejdź na www.gandalf.com.pl

2. Zrób zakupy i w koszyku wpisz unikatowy kod swojej biblioteki

3. Złóż zamówienie.

4. Właśnie wsparłeś rozwój bibliotek a my przesyłamy Ci prezenty!

wsb
walentynki

PREZENTY!

Wspieranie czytelnictwa i instytucji kultury powinno być nagradzane. Dlatego realizując zamówienie z wykorzystaniem kodu danej biblioteki, otrzymasz specjalnie przygotowane unikatowe gadżety!

 

 

 

Teraz do każdego zamówienia wspierającego biblioteki dodajemy unikatowe gadżety:

 

- do zamówień do 200 zł przesyłamy wyjątkowe zakładki promujące czytelnictwo,

- do zamówień od 200 zł dołączamy specjalną torbę dla prawdziwych bibliofilów!