DZIEWCZYNA z TATUAŻEM - konkurs przedpremierowy, Konkurs | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Dziewczyna z tatuażem


Po skandynawskiej ekranizacji bestsellerowej książki Stiega Larssona, która okazała się wielkim hitem przyszła kolei na amerykańską wersję.
Reżyser David Fincher zebrał doskonałych współpracowników, m.in. Stevena Zailliana, znakomitego scenarzystę (Oscar za Listę Schindlera) oraz doborową grupę aktorów, na czele z Danielem Craigiem, Rooney Mara, Christopherem Plummerem i Robin Wright.

Z okazji premiery filmu na DVD i Blu-Ray przygotowaliśmy dla Was konkurs. Odpowiedz poprawnie na trzy (3) pytania, aby dać sobie szansę na jeden z trzech filmów "Dziewczyna z tatuażem".


Nagrody w postaci konkursowego filmu otrzymują:

 

[email protected]


[email protected]


[email protected]
 


Poleć konkurs na Facebook:


Poleć konkurs na Facebook

Pytania konkursowe:

Kim z zawodu jest Mikael Bloomkvist, główny bohater filmuJak brzmi nazwisko właściciela koncernu przemysłowego, który wynajmuje Mikaela Bloomkvista do śledztwa?W jakim kraju rozgrywa się akcja filmu
Regulamin konkursu DZIEWCZYNA z TATUAŻEM - konkurs przedpremierowy


1. Organizatorem konkursu jest GANDALF Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy Al. Jerozolimskich 58 C, 00-803 Warszawa, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi, XX Wydział Krajowego Rejestru Sądowego, za numerem KRS 0000381992, posiadająca NIP 527-26-52-185, posiadająca kapitał zakładowy w wysokości 17 205 000.00 zł wg stanu na dzień 01.08.2011r.
2. Konkurs trwa od 7. do 16. maja 2012 roku.
3. Konkurs prowadzony jest na całym obszarze RP.
4. Konkurs polega na udzieleniu prawidłowej odpowiedzi na 3 pytania konkursowe zamieszczone na stronie: http://www.gandalf.com.pl/konkursy/dziewczyna-z-tatuazem/
5. W konkursie przyznane zostaną 3 nagrody, każda w postaci filmu "Dziewczyna z tatuażem".
6. Nagrodzone zostaną 3. osoby: 17., 73. oraz 164. osoba, która prawidłowo udzieli odpowiedzi na wszystkie pytania konkursowe w trakcie jego trwania.
7. Zgłoszenia do konkursu wysłane nieprawidłowo, w sposób niepełny, zawierające nieprawdziwe dane nie będą uwzględniane.
8. Zgłoszenie udziału w konkursie oznacza akceptację jego zasad przewidzianych w niniejszym Regulaminie.
9. W konkursie może wziąć udział użytkownik pełnoletni (ukończone 18 lat) lub niepełnoletni, którego udział zostanie zgłoszony przez rodzica lub opiekuna prawnego, oraz w terminie odpowie na pytania i jest zarejestrowanym użytkownikiem Księgarni.
10. W konkursie nie mogą brać udziału pracownicy oraz rodziny pracowników i współpracowników Organizatora konkursu.
11. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za zgłoszenia, które nie dotarły do niego z przyczyn od niego niezależnych.
12. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za podanie nieprawdziwych danych lub danych osoby trzeciej przez uczestników. Podanie nieprawdziwych danych skutkuje odebraniem prawa do nagrody.
13. Informacja o wynikach konkursu pojawi się na stronie internetowej Gandalf.com.pl do 26. marca 2012 roku.
14. Każdy ze zwycięzców konkursu zostanie poinformowany o wygranej e-mailem na adres podany w zgłoszeniu konkursowym.
15. Każdy ze zwycięzców konkursu wyraża zgodę na opublikowanie jego imienia, nazwiska na stronach serwisu Gandalf.com.pl. W przypadku braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą w ciągu 7 dni od zakończenia konkursu nagroda przepada.
16. Nagrody nie podlegają zamianie na inne niż przewidziane w konkursie lub na ich równowartość pieniężną.
17. Przetwarzanie danych osobowych uczestników konkursów odbywa się zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.