Windows: książki | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Windows książki

Zapewne nie ma osoby, która nie słyszałabym o systemie operacyjnym stworzonym przez firmę Microsoft. Na stronie internetowej Gandalf.com.pl znajdziesz popularne opracowania na temat systemu Windows, książka natomiast wyjaśni Ci sposób działania na serwerach, systemach wbudowanych, komputerach osobistych.

Windows – książka

Dzięki odpowiednio dobranej książce, Windows nie będzie miał przed Tobą tajemnic. W opracowanych podręcznikach przedstawiono porady, które przydadzą się, jeśli chcesz skonfigurować system i odpowiednio korzystać z dołączonych do niego programów. Warto dodać, że Windows jest systemem, który w dużej części zdominował światowy rynek komputerów osobistych.

W kategorii: Windows książki znajdują się między innymi: Windows Server 2019 dla profesjonalistów, Windows od środka. Architektura systemu, procesy, wątki, zarządzanie pamięcią i dużo więcej, Windows 10 dla początkujących, Windows 10 Krok po kroku.

Książka – Windows

Jeden z najpopularniejszych systemów świata jest na wyciągnięcie ręki. Wydawnicze propozycje pomogą Ci poznać podstawowe i zaawansowane funkcjonalności i cechy systemu Windows. Książki dostosowane są do poziomu wiedzy użytkowników. Klasyczne przewodniki po wewnętrznych mechanizmach podstawowych komponentów Windowsa, to jednocześnie sposób na omówienie architektury systemu, a także systemów implementowania i modyfikacji procesów oraz sposobów przetwarzania wątków, jak również korzystania z pamięci fizycznej i wirtualnej.

Warto zainteresować się najnowszymi wydaniami książek. Windows bowiem nieustannie podlega aktualizacjom, dlatego wiele poradników może być nieaktualnych w przypadku działania konkretnych funkcji. Polecamy również podręczniki obcojęzyczne. Na Naszej stronie znajdziesz kultowe i aktualne poradniki, dzięki którym staniesz się specjalistą w interesującej Cię dziedzinie.


W tej kategorii znajdziesz książki o tematyce: Książki - Windows. Niskie ceny, szeroki wybór, szybka dostawa - sprawdź. Liczba produktów to: 46 - wszystkie w bardzo korzystnych cenach! Najnowsze bestsellery kupisz w Gandalf.com.pl z rabatami sięgającymi 89%.
z7
1 - 7 z 160 ofert