Komiksy Sherlock Holmes | Sklep internetowy Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Sherlock Holmes komiks

Osobliwa czapka, długi, luźny płaszcz, fajka w ustach i szkło powiększające w dłoni. Sherlocka Holmesa nie sposób pomylić z nikim innym. Fikcyjny detektyw, stworzony przez Arthura Conana Doyle'a, znany jest ze swoich wyjątkowych umiejętności dedukcyjnych. Nad trudnymi sprawami, wraz z doktorem Watsonem, pracuje w biurze przy 221 Baker Street. Bohater ten stał się ikoną popkultury, nic więc dziwnego, że opowiadania z jego udziałem doczekały się licznych ekranizacji i adaptacji. Jedną z nich są komiksy Sherlock Holmes. Sięgnij po genialnie ilustrowane powieści graficzne i rozwiązuj niebanalne zagadki kryminalne!  

Komiks Sherlock Holmes

Pomimo wszechobecności postaci Sherlocka Holmesa w innych mediach, twórcy komiksów sięgali po nią raczej okazjonalnie. Być może chodziło o trudność, jaką sprawia narysowanie tego okresu w dziejach. Detektyw występował jedynie gościnnie m.in. w tytułach DC Comics. Z czasem fani doczekali się wreszcie komiksów Sherlock Holmes, poświęconych mu w całości. Historię tego bohatera zaadaptowano nawet do mangi. Na polski rynek komiks Sherlock wprowadziło wydawnictwo Egmont. Są to powieści graficzne autorstwa francuskiego twórcy Sylvaina Cordurié, z ilustracjami różnych autorów.

Sherlock komiks – części sagi

Saga komiksów Sherlock stale się rozrasta. Składają się na nią przede wszystkim dylogie. Pierwsza powieść graficzna z tego cyklu ukazała się w 2010 roku. Do serii komiksów Sherock Holmes należą:

- Sherlock Holmes i Wampiry Londynu. Tom 1. Zew krwi,

- Sherlock Holmes i Wampiry Londynu. Tom 2. Umarli i żywi,

- Sherlock Holmes i Necronomicon. Tom 1. Wewnętrzny wróg,

- Sherlock Holmes i Necronomicon. Tom 2. Noc nad światem,

- Sherlock Holmes: Crime Alleys. Tom 1. Pierwsza sprawa,

- Sherlock Holmes: Crime Alleys. Tom 2. Okrutny los,

- Sherlock Holmes i podróżnicy w czasie. Tom 1. Wątek,

- Sherlock Holmes i podróżnicy w czasie. Tom 2. Fugit irreparabile tempus,

- Sherlock Holmes Society. Tom 1. Przygoda w Keelodge,

- Sherlock Holmes Society. Tom 2. Czarne są ich dusze,

- Sherlock Holmes Society. Tom 3. In nomine Dei,

- Sherlock Holmes Society. Tom 4. Skażenie.

- Sherlock Holmes Society. Tom 5. Grzechy syna.

- Sherlock Holmes Society. Tom 6. Pole Manewru.


W tej kategorii znajdziesz książki o tematyce: Książki - Sherlock Holmes. Niskie ceny, szeroki wybór, szybka dostawa - sprawdź. Liczba produktów to: 17 - wszystkie w bardzo korzystnych cenach! Najnowsze bestsellery kupisz w Gandalf.com.pl z rabatami sięgającymi 41%.
z1
1 - 1 z 17 ofert