Rośliny doniczkowe, pokojowe: książki, poradniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Rośliny doniczkowe: książki

Dla wszystkich amatorów ogrodnictwa i roślin doniczkowych przygotowaliśmy bogatą gamę literatury fachowej w kategorii: rośliny doniczkowe – książki. Dzięki naszym poradnikom nie będziesz mieć problemów z doborem odpowiedniego nawozu, ziemi i dowiesz się, kiedy jest najlepszy moment na przesadzanie kwiatów. Wszystkie tajniki ogrodnictwa na wyciągnięcie dłoni. Sprawdź i uzupełnij biblioteczkę!

Uprawa roślin doniczkowych – książka

Żyjesz w przekonaniu, że wszystkie kwiaty przy Tobie więdną? Sądzisz, że nie masz do nich tak zwanej ręki? Przy życiu potrafisz utrzymać tylko rośliny kaktusowate? Z Gandalf.com.pl nie będzie Ci straszna nawet uprawa roślin doniczkowych! Książka na ten temat wyjaśni Ci w prosty sposób zasady dbania o rośliny różne gatunkowo. Nie wierzysz? Sprawdź najpopularniejsze tytuły!

W Naszym dziale rośliny doniczkowe ­– książka znajdziesz najlepsze publikacje fachowe, między innymi: ABC florystyki, Cudowna moc roślin. Zielone uzdrowicielki ciała i duszy, Wielka księga roślin pokojowych.

Rośliny doniczkowe – poradnik

Gdy otoczysz się zielenią, Twój świat stanie się piękniejszy i zdrowszy. Rośliny doniczkowe w domu, przepiękne rabaty kwiatowe i warzywne w ogrodzie… Możliwości jest wiele. Wystarczy, że poznasz tajniki ogrodnictwa, by wszystko dookoła Ciebie pięknie zakwitło.

Pamiętaj, że z roślinami łączy nas pierwotna więź. Jeśli chodzi o rośliny doniczkowe, poradniki śmiało stwierdzają, że łagodzą one fizyczne i psychiczne objawy stresu. Lekarze zalecają także spędzanie czasu rekonwalescencji wśród zieleni, która przyspiesza zdrowienie.

W książce rośliny wydają się niezwykle proste do uprawy. Życie jednak pisze różne scenariusze. Już teraz możesz zapoznać się z najpopularniejszymi gatunkami, które możesz uprawiać na parapecie okiennym. Poszczególne publikacje są bogato ilustrowane oraz opisane w zrozumiały sposób. Znajdziemy w nich między innymi zasady pielęgnacji i ciekawostki ze świata roślin pokojowych. Książka może mieć charakter poradnikowy, być przedstawiona w postaci albumu lub zielnika.

Rośliny doniczkowe – poradnik na Gandalf.com.pl

Poszczególne książki o roślinach doniczkowych znajdziesz na Gandalf.com.pl zarówno na poziomie zaawansowanym, jak i podstawowym. Coś znajdą tutaj dla siebie Ci, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z roślinami w domu, jak i wykwalifikowani botanicy i ogrodnicy. Nie zwlekaj – zacznij uprawiać kwiaty, zioła i warzywa!


W tej kategorii znajdziesz książki o tematyce: Książki - rośliny doniczkowe. Niskie ceny, szeroki wybór, szybka dostawa - sprawdź. Liczba produktów to: 16 - wszystkie w bardzo korzystnych cenach! Najnowsze bestsellery kupisz w Gandalf.com.pl z rabatami sięgającymi 76%.
z13
1 - 13 z 305 ofert