Robótki ręczne - szydełkowanie, robienie na drutach i wycinanki | sklep z książkami Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Robótki ręczne - zajęcia relaksacyjne

Szydełkowanie, robienie na drutach, wycinanki z papieru. Lubisz robótki ręczne? To niepozorne hobby może wnieść w Twoje życie wiele spokoju. A to nie wszystko. Tworzenie czegoś – nawet zwykłe dzierganie szalika, wyzwala niesamowite pokłady kreatywności i dobrej energii. A rzeczy, które stworzysz samodzielnie zawsze są powodem do dumy i zachwycają najbardziej.

 

Robótki ręczne są dla Ciebie wyzwaniem? Szukasz inspiracji? Potrzebne Ci ciekawe wzory, pomysły i rozwój Twojego hobby? A może chcesz poprawić swoją technikę? Z Gandalfem to nie problem! Nasza księgarnia online przygotowała mnóstwo poradników, które ubogacą Twój czas wolny, wnosząc weń nową jakość. Czerp z nich pomysły i przekonaj się, że szydełkowanie czy dzierganie wcale nie odeszły do lamusa historii. Wręcz przeciwnie – to hobby, które pokochasz!

 


W tej kategorii znajdziesz książki o tematyce: poradniki / czas wolny/hobby / robótki ręczne. Niskie ceny, szeroki wybór, szybka dostawa - sprawdź. Liczba produktów to: 36 – wszystkie w bardzo korzystnych cenach! Najnowsze bestsellery kupisz w Gandalfie z rabatami sięgającymi 39%.

z2

Szydełkowanie i robienie na drutach

z2