Książki - poradniki | Księgarnia Internetowa Gandalf.com.pl str.2
Ulubione
Kategorie

Poradniki dla dzieci i młodzieży

Poradniki... brzmi nudno? Być może, jeśli, jako dziecko czy nastolatek, sięgniesz po te przeznaczone dla dorosłych, szybko się znudzisz. Ale w tym miejscu znajdziesz zupełnie innego rodzaju poradniki. Te stworzone z myślą o czytelnikach w wieku szkolnym. Dlaczego? Bo przecież jako dziecko czy nastolatek, mierzysz się z innymi problemami, niż osoba dorosła.

Jak poradzić sobie w szkole? W jaki sposób tworzyć prawdziwe cuda z modeliny czy papieru? Jak zrzucić nadprogramowe kilogramy i nie zwariować? Jak grać w szachy, żeby wygrywać? To tylko kilka pytań, na które znajdziesz odpowiedzi, sięgając po poradniki z naszego katalogu. Gandalf, jak zwykle, spełnia Twoje czytelnicze marzenia. Skorzystaj z tych wydawnictw i radź sobie lepiej z codziennymi sprawami oraz problemami!


W tej kategorii znajdziesz książki o tematyce: dla dzieci i młodzieży / edukacja / poradniki. Niskie ceny, szeroki wybór, szybka dostawa - sprawdź. Liczba produktów to: 300 – wszystkie w bardzo korzystnych cenach! Najnowsze bestsellery kupisz w Gandalfie z rabatami sięgającymi 64%. W ofercie mamy między innymi Co robić, gdy brakuje ci odwagi?.

z13

Poradniki, edukacja, dla dzieci i młodzieży

z13