Origami: książki, poradniki, podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Origami: książki

Kolorowanki, krzyżówki, sudoku, książki kreatywne… Szukasz jeszcze innego sposobu na relaks i ciekawe spędzenie wolnego czasu? Odkryj magię starej, japońskiej sztuki czarowania. Nie, nie za pomocą magicznych zaklęć rodem z Harry’ego Pottera. Magicznych sztuczek możesz dokonać, mając w dłoni niewielki, niepozorny kawałek papieru. Odpowiednio wygięty, stanie się pięknym kwiatem, groźnym smokiem, papierowym strojem czy… świątynią buddyjską. Nie wierzysz? Sprawdź kategorię: orgiami – książki i poznaj kolejny wymiar rzeczywistości – tylko na Gandalf.com.pl.

Czym jest origami?

Pojęcie origami zapewne nie jest Ci nieznane. Być może miałeś okazję zajmować się tą sztuką na plastyce lub hobbystycznie zajmujesz się składaniem papieru, śledząc różnego typu instruktaże, także w postaci poradników. Orgiami oznacza składany papier lub kolorowy papier, który jest używany do składania figur. Sztuka pochodzi z Chin, jednak została rozwinięta w Japonii, dlatego nazywana jest sztuką japońską. Ważny jest fakt, że jeśli zamierzamy robić klasyczne origami, nie możemy go ciąć, kleić, dodatkowo ozdabiać.

W Naszym sklepie internetowym przygotowaliśmy dla Ciebie wiele propozycji związanych z origami – poradnik, książka, podręcznik? Instruktaże w różnych formach dedykowane są zarówno dla osób początkujących, które dopiero zaczynają przygodę z japońską sztuką, jak i dla profesjonalistów, którzy są już na poziomie zaawansowanym, a z papieru potrafią złożyć coś więcej, niż czapkę do malowania.

Origami – książki

W kategorii origami – książki znajdziemy wiele inspirujących tytułów, między innymi: Origami. Twój papierowy świat, Modele origami, Origami. Zwierzęta świata. Wycinam, składam, sklejam.

Origami: książka to coś, co przyda się każdemu miłośnikowi składania papieru, zwłaszcza że jest to świetna zabawa nie tylko dla dzieci, ale i dorosłych. Origami rozwija zdolności manualne, wyobraźnię, jest także nauką cierpliwości i staranności. Opanowanie tej sztuki wydaje się trudne, ale jest opłacalne. Wielu uważa także, że nic tak nie relaksuje, jak składanie origami. Podręcznik opracowany dla miłośników tej sztuki zawiera dokładne opisy i ilustruje poszczególne działania. Już niedługo robienie zwierząt, kwiatów, samochodów i kształtów będzie proste jak bułka z masłem, a dodatkowo pozwoli stworzyć fascynujący świat zabaw.

Origami – podręcznik

Jakie są zasady składania papieru z origami? Poradniki, które znajdziesz w sklepie internetowym Gandalf.com.pl, odpowiedzą na Twoje wątpliwości. Przede wszystkim musisz pamiętać, by papier składać wzdłuż linii prostych w każdym możliwym kierunku. Poszczególne płaszczyzny, które powstaną dzięki temu, są nakładane na siebie w sposób symetryczny. Klasyczne origami należy robić z kwadratowej, jednokolorowej kartki, jednak aktualnie coraz częściej pojawiają się modele tworzone z kartek różnych kształtów, mających różne wzory.

Sprawdź najlepsze tytuły w dziale: orgiami – książki. Szukasz Origami i inne robótki z papieru? Intryguje Cię tytuł Papierowe kwiaty czyli origami płaskie i przestrzenne? Wszystkie najlepsze pozycje znajdziesz właśnie u Nas!


W tej kategorii znajdziesz książki o tematyce: Książki - origami. Niskie ceny, szeroki wybór, szybka dostawa - sprawdź. Liczba produktów to: 24 - wszystkie w bardzo korzystnych cenach! Najnowsze bestsellery kupisz w Gandalf.com.pl z rabatami sięgającymi 50%.
z7
1 - 7 z 155 ofert