Thriller dla młodzieży - książki | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Thriller dla młodzieży

Jeśli sądzisz, że thrillery nie są dobre dla młodych umysłów, nic bardziej mylnego. Młodzi ludzie przede wszystkim lubią tajemnice i dreszcz emocji. Sprawdź ofertę Gandalf.com.pl w kategorii książkowej: thriller dla młodzieży.

Książki thrillery młodzieżowe

Na rynku wydawniczym o dziwo nie brakuje opowieści z dreszczykiem dla młodzieży. Książki thrillery młodzieżowe bardzo często poruszają skomplikowany temat dojrzewania i relacji z rówieśnikami. Bohaterami stają się także młodociani detektywi, często przypadkiem wplątani w zawiłe wydarzenia kryminalne lub szukający sprawiedliwości na własnych zasadach.

Thriller dla młodzieży – książka to przepis na sukces, jeśli chce się zainteresować młodych ludzi czytaniem. Jedną z najpopularniejszych książek – thrillerów młodzieżowych – ostatnich lat są Outliersi autorstwa Kimberly McCreight. Powieść opowiada o zniknięciu nastolatki Cassie, która zostawia swojej przyjaciółce Wylie tajemnicze wskazówki. Wylie wraz z kolegą Cassie – Jasperem – udają się w niebezpieczną podróż. Pytanie brzmi, czego Cassie nie mówi i, czy podróż, dzięki której mają ją odnaleźć, nie doprowadzi do czegoś gorszego?

Najlepsze thrillery dla młodzieży

Thrillery dla młodszych dzieci z reguły są wolne od przemocy i brutalnych opisów zabójstw. Bohaterowie tego typu powieści muszą rozwiązać sprawę zbrodni, a całość potraktowana jest z większą dozą humoru niż tradycyjny thriller.

Czy znasz już książkę thriller dla młodzieży pt. Ktoś mnie obserwuje Geiger? Historia dziewczyny cierpiącej na agorafobię, która ze światem kontaktuje się jedynie przez Internet. Jest oddaną fanką nastoletniego piosenkarza Erica Thorna. Wpada w pułapkę zastawioną przez wirtualną sieć. Opowieść jest przerażająca, tym bardziej że jest uniwersalna, dlatego może przydarzyć się każdemu z nas, a zwłaszcza osobom w młodym wieku.

Thriller dla młodzieży – co wybrać?

Thriller dla młodzieży zaskakują i potrafią budować napięcie. Znasz Nerve, powieść o internetowej grze, w której „obserwatorzy” manipulują ludźmi? Czytałeś Dziewczynę w niebieskim płaszczu, opowiadającej o rodzącym się ruchu oporu i nazistowskich poczynaniach wojennych? Słyszałeś o Skrzyni ofiar – historii starożytnej kamiennej skrzyni i paktu zawartego między przyjaciółmi, którego zerwanie prowadzi do krwawych morderstw? Wszystkie najlepsze thrillery dla młodzieży znajdziesz w Naszej ofercie. Nieprzespane noce gwarantowane.


W tej kategorii znajdziesz książki o tematyce: Książki - młodzieżowy. Niskie ceny, szeroki wybór, szybka dostawa - sprawdź. Liczba produktów to: 55 - wszystkie w bardzo korzystnych cenach! Najnowsze bestsellery kupisz w Gandalf.com.pl z rabatami sięgającymi 64%.
z4
Zobacz więcej produktów