Książki - logopedia i uszkodzenia słuchu | Księgarnia Internetowa Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Logopedia, zaburzenia słuchu, wady wymowy

Uszkodzenie słuchu, jak i inne czynniki mogą powodować wystąpienie wad wymowy. Jąkanie się, nieprawidłowe lub niewyraźne wymawianie głosek… to tylko kilka zagadnień, którymi zajmuje się logopedia.

Jeśli chcesz poszerzyć swoją wiedzę w zakresie logopedii, poćwiczyć właściwą wymowę samodzielnie, lub wspólnie z pociechą lub zdobyć moc praktycznych wskazówek, które pozwolą podjąć terapię – szukaj informacji właśnie w tym dziale. Zgromadziliśmy w naszej księgarni online bogaty wybór wydawnictw, dzięki którym możliwe będzie pokonywanie barier komunikacyjnych. Czekają na Ciebie zarówno książki eksperckie, jak i praktyczne ćwiczenia dla laików. Zdobądź potrzebną wiedzę i skutecznie walcz z wadami wymowy i nie tylko!


W tej kategorii znajdziesz książki o tematyce: nauki humanistyczne / pedagogika / logopedia i uszkodzenia słuchu. Niskie ceny, szeroki wybór, szybka dostawa - sprawdź. Liczba produktów to: 579 – wszystkie w bardzo korzystnych cenach! Najnowsze bestsellery kupisz w Gandalfie z rabatami sięgającymi 62%.

z25

Logopedia i uszkodzenia słuchu, pedagogika, nauki humanistyczne

z25