Logika: książki, podręczniki | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Książki o logice

Logika jest nauką o rozumowaniu. Jest to jedna z najważniejszych dziedzin filozofii, którą możemy posługiwać się w życiu codziennym. Na Gandalf.com.pl znajdziesz szeroki wybór książek o logice i podręczników do logiki. Niezależnie od tego, czy chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak myślimy i łączymy fakty, czy po prostu potrzebujesz pomocy w napisaniu eseju filozoficznego, nasze książki są właśnie dla Ciebie.

Logika – książki dla początkujących

Chcesz rozpocząć swoją przygodę z logiką od podstaw? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Nie potrzebujesz żadnego doświadczenia w tej dziedzinie, aby zrozumieć i przyswoić wiedzę, zawartą w naszych podręcznikach do logiki. Nasze książki to idealne źródło informacji dla początkujących filozofów. Książki o logice to idealny przewodnik do zrozumienia tego, jak rozumujemy i jaki to ma wpływ na nasze życie. Dowiesz się, że istnieje wiele różnych rodzajów argumentów logicznych, od dedukcyjnych po indukcyjne. Przeczytasz również o badaniach, dotyczących różnicy między ważnymi i nieważnymi argumentami oraz teorii zasadności i niezasadności logiki. Książki, które u nas znajdziesz, pomogą Ci zrozumieć wszystkie te pojęcia poprzez dokładne definicje, przykłady, ćwiczenia, diagramy, rysunki i tabele. Podręczniki do logiki dla początkujących są napisane w stylu nieformalnym i przystępnym, co sprawia, że będą zrozumiałe nawet dla osób, które nie mają żadnych doświadczeń z logiką formalną czy symboliczną!

Logika – literatura dla zaawansowanych

Oprócz tradycyjnych tematów z zakresu logiki formalnej, takich jak kwantyfikatory i tożsamości, znajdziesz u nas również książki o logice dla bardziej zaawansowanych koneserów tej dziedziny filozofii, poruszające tematy, takie jak logika modalna. Jeżeli po przeczytaniu kilku pozycji, dotyczących logiki, wciąż czujecie filozoficzny niedosyt, zajrzyjcie do działu z filozofią współczesną, filozofią polityki lub do ogólnego działu filozofii, gdzie możecie odkryć nowe książki o filozofii, które zaspokoją Wasz głód wiedzy.


W tej kategorii znajdziesz książki o tematyce: Książki - logika. Niskie ceny, szeroki wybór, szybka dostawa - sprawdź. Liczba produktów to: 25 - wszystkie w bardzo korzystnych cenach! Najnowsze bestsellery kupisz w Gandalf.com.pl z rabatami sięgającymi 28%.
z4
Zobacz więcej produktów