Łamigłówki: książki | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Książki z łamigłówkami

By być fit, nie wystarczy mieć zdrowe ciało. Trening przyda się także umysłowi, a w tym celu Gandalf.com.pl przygotował dla Ciebie wiele propozycji książek z łamigłówkami, takich, które rozciągną „mięsień mózgu” bardziej niż kiedykolwiek.

Książka z łamigłówkami

Nie obawiaj się, te ćwiczenia na pewno Cię nie zanudzą. Wręcz przeciwnie. Dzięki nim pobudzisz swoją kreatywność, doskonale się zrelaksujesz i pootwierasz w swojej głowie klapki, o których istnieniu nie miałeś pojęcia. Wchodzisz w to? Krzyżówki, labirynty, a może ćwiczenia kreatywne? Nie zwlekaj – wybierz łamigłówki oraz gry logiczne dla siebie.

Sprawdź tytuły książek z łamigłówkami, wśród których znajdziemy między innymi: Jak ułożyć każdą sześcienną kostkę Rubika?, Gry towarzyskie, czyli jak miło spędzić czas z przyjaciółmi, Zagadki detektywistyczne. Nauka, Senior ćwiczy bystre oko.

Książka z łamigłówkami jest dostosowana tematycznie, dzięki czemu możesz dobrać poradnik do interesującego Cię zagadnienia. Publikacje mogą być zarówno opracowane na poziomie podstawowym, jak i na poziomie zaawansowanym.

Książki – łamigłówki

Książka z łamigłówkami może okazać się świetnym pomysłem na prezent zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci, które dopiero zaczynają rozwijać umiejętność logicznego i analitycznego myślenia. Znajdziemy wśród nich podręcznikami wyjaśniające reguły gry w szachy i sposoby układania kostki Rubika, a także zawierające propozycje ćwiczeń, które pomogą zastosować poznane i zupełnie nowe techniki.

Książki – łamigłówki często obierają formę zbiorów zagadek, które czytelnik musi rozwiązać, dzięki czemu jednocześnie może ćwiczyć swoją dedukcję i podejście strategiczne. Zagadki logiczne, matematyczne, detektywistyczne… to doskonała zabawa dla osób, które lubią rozwijać się intelektualnie. W księgozbiorze Gandalfa dostępna jest między innymi publikacja Czy rozwiążesz moje problemy? Zbiór najlepszych łamigłówek, jakie kiedykolwiek powstały, czyli zestaw najtrudniejszych łamigłówek na świecie oraz zagadek logicznych, powstających już od starożytnych Chin, przez średniowieczną Europę, wiktoriańską Anglię, po współczesną Europę. Sprawdź, czy jesteś lepszy od Sherlocka Holmesa!


W tej kategorii znajdziesz książki o tematyce: Książki - łamigłówki i gry logiczne. Niskie ceny, szeroki wybór, szybka dostawa - sprawdź. Liczba produktów to: 95 - wszystkie w bardzo korzystnych cenach! Najnowsze bestsellery kupisz w Gandalf.com.pl z rabatami sięgającymi 65%.
z13
1 - 13 z 296 ofert