Przewodnicy duchowi: książki | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Książki przewodników duchowych

Jeśli wierzysz w czuwającą nad Tobą opatrzność i siłę, która pomaga Ci podejmować właściwe decyzje, chcesz się z nią porozumieć i rozwijać duchowo – trafiłeś we właściwe miejsce. Jakie książki przewodników duchowych znajdziesz w tym dziale? Przekonaj się sam!

Kim są przewodnicy duchowi?

Przewodnik duchowy to siła, która sugeruje nam pewne działania i daje znaki, jak postępować. Często bierzemy to za zbieg okoliczności albo wyjątkowe zdarzenie. Wielu z nas wierzy jednak w obecność Anioła Stróża czy w czuwanie nad nami tych, którzy już odeszli. W różnych kulturach przewodnik może przyjmować różną postać – może być to np. zwierzę duchowe lub archanioł. Na niższym poziomie, przewodnik duchowy to ktoś, kto kieruje nas w życiu, pomaga podejmować decyzje i rozwijać się na poziomie wewnętrznym. 

Przewodnicy duchowi – jak do nich dotrzeć?

Jednym ze sposobów komunikacji są sny, w których twój duchowy przewodnik może przyjść do Ciebie, aby zaoferować radę lub pocieszenie. Mogą oni również wysyłać wiadomości poprzez karty, choć często trudno je interpretować bez kogoś, kto ma już wgląd w ten temat. Istnieją także bardziej bezpośrednie techniki sugerowane w dziale książek przewodników duchowych: stworzenie okna w domu z białymi zasłonami, abyś mógł zobaczyć świat oczami ducha i medytowanie.

Książki przewodników duchowych – dla kogo?

Istnieją typy ludzi, którzy są bardziej wyczuleni na kontakt z własnymi przewodnikami i siłami nadprzyrodzonymi. W książkach-przewodnikach duchowych, wspomina się, że pewne działania wydają się przyciągać kontakt bardziej niż inne, np. medytacja, joga i inne podobne praktyki. Ci, którzy są przyciągani w ten sposób, bardzo często są otwarci na duchowość. Nie znaczy to jednak, że jeśli nigdy tego nie praktykowałeś, to nie doświadczysz wizji. Twój przewodnik duchowy będzie wiedział, jak najlepiej komunikować się z Tobą w zależności od tego, jaki rodzaj połączenia istnieje między Wami. Wielu ludzi, którzy doświadczają kontaktu z duchem, czuje przywiązanie do swoich przewodników, ponieważ dzięki temu czują się bliżej tych, którzy odeszli.

Przewodnicy duchowi to zagadnienie z zakresu ezoteryki i mistycyzmu. Jeśli interesujesz się tą tematyką, zajrzyj także do działu książek o ezoteryce na Gandalf.com.pl.

 


W tej kategorii znajdziesz książki o tematyce: Książki - przewodnicy. Niskie ceny, szeroki wybór, szybka dostawa - sprawdź. Liczba produktów to: 129 - wszystkie w bardzo korzystnych cenach! Najnowsze bestsellery kupisz w Gandalf.com.pl z rabatami sięgającymi 33%. W ofercie mamy między innymi Przebudzenie.
z12
1 - 12 z 277 ofert