Książki o nastolatkach dla rodziców | księgarnia Gandalf
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Książki o nastolatkach dla rodziców

Wiek dorastania jest trudnym przeżyciem nie tylko dla nastolatków, którzy się z nim borykają, ale również dla ich rodziców, mierzących się tak samo z silnymi emocjami i okresem buntu, który dotyka całe otoczenie dorastających osób. Na stronie internetowego sklepu Gandalf.com.pl dostępne są pomocne książki o nastolatkach w najlepszych cenach.

Czytaj dalej
z9
Zobacz więcej produktów

Książka o młodzieży

Bardzo często słyszymy powiedzenie: małe dzieci – mały kłopot, duże dzieci – duży kłopot. Jest ono popularne nie bez powodu. Prawda jest taka, że dorastające dzieci mogą doprowadzić do ostateczności nie tylko siebie, ale i rodziców. Nie można nastolatka jednak skreślać – każdy nim kiedyś był, więc wystarczy postawić się w jego sytuacji.

Jeśli chcesz zrozumieć młodzież, książka o nastolatkach może odpowiedzieć na wszelkiego rodzaju wątpliwości. Specjaliści podkreślają, że bardzo ważne jest zrozumienie, co tak naprawdę dzieje się w organizmie nastolatka, nie tylko pod względem fizycznym, ale i psychicznym.

Zastanawiasz się, jak dogadać się z nastolatkiem? Książki wyjaśniają – postaw na szczerą rozmowę. Nie chodzi o wygłaszanie kazań i udzielanie z pozoru dobrych rad. Książki o nastolatkach dla rodziców pomagają dorosłym i dorastającym dzieciom zrozumieć siebie i otworzyć się na siebie. Jest to dobry sposób, by dzielić się doświadczeniem, przeżyciami, a także różnymi punktami widzenia.

Książki dla rodziców nastolatków

Oczywiście problemy dorastania mają różne wymiary i składają się także z trudnych tematów, a wręcz tematów drażliwych, jak seksualność, uzależnienia, depresja, ryzykowne zachowania, Internet i wiele innych. Książki dla rodziców nastolatków proponują, jak rozmawiać z nastolatkami o relacjach, tolerancji, pieniądzach, religii.

Poszczególne publikacje mają nie tylko nauczyć Nas komunikacji, ale również tworzenia relacji. Okres dojrzewania wypełniony jest licznymi konfliktami. Książka o młodzieży pomoże dorosłym ustalić, jak zażegnać kryzys i okazać wsparcie w kluczowym momencie życia dziecka.

Książki o nastolatkach dla rodziców na Gandalf.com.pl

Jeśli szukasz tanich książek o nastolatkach, dobrze trafiłeś! Na Naszej stronie dostępne są tytuły, które z pewnością pomogą Ci przebrnąć przez trudny czas Twojego dziecka. Sprawdź top tytuły, takie jak na przykład: Sekretne życie mózgu nastolatka, Przechytrzyć zmartwienia, Jak się dogadać z nastolatkiem?, Jak pomóc nastolatkom w walce ze stresem, lękiem i depresją.