Książki o duchach i życiu pozagrobowym | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Książki o duchach

Od spraw Eda i Lorraine Warrenów do chrześcijańskich aniołów. Od historii opętania Anneliese Michel do nawiedzonego domu Sary Winchester. Historie o zjawiskach paranormalnych fascynują, przerażają, inspirują, demobilizują – bądź śmieszą, w zależności od odbiorcy. Jedno jest pewne – każdy z nas, przynajmniej raz w życiu poczuł nieokreślony lęk, bądź fascynację istnieniem świata „duchowego”. Każdy poczuł pewien lęk przed śmiercią i przed tym, co poza nią. Dowodzi to, w jakim stopniu oddziałują na nas historie z książek o duchach i zjawiskach paranormalnych – te znajdziesz w ofercie Gandalf.com.pl.

Książki o duchach – na faktach?

Nie mówimy tu, bynajmniej, o horrorach Stephena Kinga (choć zapewne większość z tych historii jest w równym stopniu realna co historie z jego powieści), ale o relacjach, które często trudno wytłumaczyć w racjonalny sposób. Ludzie mówiący w językach, których nie mieli żadnej możliwości się nauczyć. Osoby ginące w niewyjaśnionych okolicznościach. Tajemnicze zdjęcia, listy, filmy etc. Książki o duchach i zjawiskach paranormalnych serwują nam historie, w które często trudno – czasem wręcz się nie powinno – uwierzyć. Realność takich opowieści zależy w dużej mierze od odbiorcy.

Życie pozagrobowe - książki

Tytuły w dziale książek o duchach, to nie tylko relacje z niepokojących wydarzeń, na które miały wpływ siły paranormalne. To także poradniki, swoiste podręczniki z osiągania duchowej równowagi, praktykowania technik medytacji oraz hipnozy, a także uprawiania – trywialnie mówiąc – magii. Tajemnice kabały, okultyzmu, spirytyzmu, przewidywania przyszłości. Mapy ścieżek parapsychicznych podróży do życia po życiu. Sposoby na komunikacje z duszami, sposoby działania mediów. Życie pozagrobowe – książki są także zbiorami różnorakich symboli, szczegółowe i wiarygodne opisy rytuałów i praktyk. Uwaga! Zalecana szczególna ostrożność!

Duchy – książki historyczne

Osobom zainteresowanym nieco bardziej przyziemnym spojrzeniem na temat polecamy książki o duchach autorstwa uznanych historyków, opowiadających o złożonych wierzeniach dawnych ludów, udokumentowane opisy praktyk i obrzędów. Często jest to także rodzaj refleksji – autorzy stosują odniesienia do współczesności, prezentują niezwykły wpływ, jaki te wierzenia miały na nasze społeczeństwo. Często nie zdajemy sobie sprawy, jak ważne były niegdyś te bajki – jak teraz zwykło je się postrzegać.

Książki o duchach i zjawiskach paranormalnych

Przerażają, fascynują, śmieszą, inspirują – książki o duchach i zjawiskach paranormalnych z pewnością wywołują sporą dawkę emocji. Chcesz poczuć ten dreszczyk? Zainteresowały cię wierzenia dawnych ludów lub relacje z wydarzeń, na które miały wpływ siły paranormalne? A może chciałbyś ustabilizować rozchwianie swojej duszy i odkryć tajemnice świata duchowego? Sprawdź bogatą ofertę Gandalf.com.pl, a tam - liczne książki o duchach i nie tylko, relacje z egzorcyzmów i niewytłumaczalnych naukowo wydarzeń, poradniki w podejmowaniu działań w sferze duchowej. A jeśli zainteresował Cię temat wędrówek dusz, zajrzyj także do działu z książkami o ezoteryce!


W tej kategorii znajdziesz książki o tematyce: Książki - Istoty duchowe. Niskie ceny, szeroki wybór, szybka dostawa - sprawdź. Liczba produktów to: 38 - wszystkie w bardzo korzystnych cenach! Najnowsze bestsellery kupisz w Gandalf.com.pl z rabatami sięgającymi 80%.
z6
1 - 6 z 132 ofert