Książeczki dźwiękowe dla dzieci | gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Książeczki z dźwiękami

Literatura dla dzieci ma wiele godnych uwagi propozycji, jeśli chodzi o książeczki z dźwiękami. Aby pomóc Ci znaleźć odpowiednie, stworzyliśmy dla nich odrębną kategorię. Książeczki dźwiękowe są najlepsze dla najmłodszych dzieci, od noworodków, po 2-3 latki. W naszej ofercie z pewnością znajdziesz tytuły, które spodobają się Twojemu maluchowi. Proponujemy książeczki z dźwiękami zwierząt, odgłosami, hałasami, piosenkami i wieloma innymi, dzięki którym czytanie będzie jeszcze ciekawsze!

Książeczka dźwiękowa – zaangażowanie w czytanie

Czy masz problem z zaangażowaniem dziecka w czytanie? Twoja pociecha może nie być do niego przyzwyczajona, ponieważ czytaniu nie towarzyszą różnego rodzaju hałasy, obecne przy innych codziennych czynnościach. Książeczki dźwiękowe dla dzieci zmieniają dynamikę czytania, ponieważ opowieści towarzyszą ciekawe dźwięki, dzięki czemu maluch pozostaje zaangażowany. Sam może naciskać przyciski i słuchać odgłosów tyle razy, ile chce. Niektóre książeczki dźwiękowe mają na celu umożliwić dziecku również naukę wymowy słów. Mamy nadzieję, że z naszej oferty wybierzesz idealną książeczkę dźwiękową, dostosowaną do poziomu umiejętności Twojego dziecka.

Książeczki dźwiękowe

Małe dzieci w naturalny sposób odbierają najróżniejsze dźwięki otoczenia. A przy tym same je generują – stukają kijem, rzucają kamieniami, śpiewają. Tworzą niemal bez przerwy. Mają łatwy kontakt ze światem dźwięku i muzyki. Czasami dorośli potrzebują włożyć nieco więcej pracy w to, by usłyszeć muzykę i dźwięki, które przez cały czas są wokół nas. Wielu nie czuje się na siłach, by czytane dziecku historie wzbogacić dźwiękami generowanymi samodzielnie. Dlatego z pomocą przychodzą książeczki dźwiękowe, tętniące odgłosami i piosenkami. To zabawki, które rozwijają umiejętności językowe i zachęcają do czytania w przyszłości. A przy tym zapewniają świetną zabawę całej rodzinie.

Książeczki dźwiękowe dla dzieci – korzyści

Dzięki książeczkom dźwiękowym dla dzieci rozwijają się wszystkie zmysły. Dzięki nim maluchy zwracają jeszcze większą uwagę na hałasy i odgłosy, a także uczą się je opisywać i naśladować. Pokazuj swojemu dziecku różnorodne książki o różnej tematyce. Twój maluch uwielbia wróżki? Pokaż mu książeczkę dźwiękową dla dzieci o piratach i zainteresuj nowym tematem. By bardziej zaangażować je w czytanie, sięgaj po tytuły traktujące o rzeczach, których dziecko doświadcza każdego dnia. W naszej ofercie znajdziesz wiele książeczek dźwiękowych dla dzieci, które odnoszą się do codziennego życia. Lektura stanie się jeszcze bardziej interesująca, gdy wybierzesz produkty z jasnymi, kolorowymi obrazkami. U najmłodszych najlepiej sprawdzą się też proste teksty albo rymowanki. Oferujemy również książeczki dźwiękowe bez słów. Są one szczególnie stymulujące, bowiem zachęcają malucha do tworzenia własnych historii.

Książeczka z dźwiękami zwierząt

Wśród ulubieńców dzieci z pewnością znaleźć można książeczki z dźwiękami zwierząt. Nauka odgłosów przez nie wydawanych to świetny sposób na rozwijanie pierwszych umiejętności językowych. Powiązanie spółgłoski z samogłoską (np. ‘muuu!’) to jeden z najłatwiejszych sposobów tworzenia słowa. A krótkie wyrazy są oczywiście najprostsze do naśladowania. Maluch nauczy się rozpoznawać zwierzęta i identyfikować je w swoim otoczeniu, a także rozróżniać odgłosy przez nie wydawane. Na Gandalf.com.pl czekają na Ciebie najlepsze książeczki z dźwiękami zwierząt, zarówno domowych, jak i gospodarskich. Najwyższy czas zanucić Stary Donald farmę miał!

Książeczki dźwiękowe to nie tylko moda. Mają liczne walory edukacyjne i co ważne, są zabawne. Często mają na celu zwrócenie uwagi dziecka i zwiększenie zaangażowania. Pomagają również w rozwijaniu umiejętności uczenia się. Dzięki książeczce dźwiękowej Tobie i Twojemu dziecku łatwiej będzie osiągnąć liczne rozwojowe cele, które jeszcze przed Wami.


W tej kategorii znajdziesz książki o tematyce: Książki - książeczka dźwiękowa. Niskie ceny, szeroki wybór, szybka dostawa - sprawdź. Liczba produktów to: 68 - wszystkie w bardzo korzystnych cenach! Najnowsze bestsellery kupisz w Gandalfie z rabatami sięgającymi 49%.

z19
z19