Książki - handel | Księgarnia Internetowa Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Psychologia i techniki sprzedaży, handel

Jak sprzedawać, żeby sprzedać? W jaki sposób radzić sobie z obiekcjami klienta? Jak wyjść z roli sprzedawcy i stać się doradcą oraz przyjacielem kupującego? Co stanowi podstawę sukcesu w handlu? Jeśli w Twojej głowie roi się od podobnych pytań, sięgnij po fachową lekturę, w której znajdziesz na nie odpowiedź.

Handel i sprzedaż jest dziedziną, w której trzeba się ciągle rozwijać. Bo konkurencja nie śpi i staje się coraz bardziej wymagająca. Poradniki i inne wydawnictwa, które dla Ciebie przygotowaliśmy, mogą w Twojej dłoni zmienić się w bardzo potężną oręż w walce o klienta. Zajrzyj i czerp garściami z wiedzy teoretycznej i praktycznej. Przekonaj się, że nawet niewielkie zmiany w sposobie prowadzenia biznesu mogą Ci przynieść sukces.


W tej kategorii znajdziesz książki o tematyce: poradniki / praca, biznes / handel. Niskie ceny, szeroki wybór, szybka dostawa - sprawdź. Liczba produktów to: 64 – wszystkie w bardzo korzystnych cenach! Najnowsze bestsellery kupisz w Gandalfie z rabatami sięgającymi 56%.

z3

Handel, praca, biznes, poradniki

z3