Książki - Grecja | Księgarnia Internetowa Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Grecja - kontynent i wyspy greckie, przewodniki

Grecja, Hellada… kraj pełen słońca, o niezwykle bogatych tradycjach, kulturze i historii. Urzeka pięknem i różnorodnością przyrody, tysiącami wysp i wysepek – każda ma zupełnie inny klimat – i przyjazną atmosferą. A do tego fenomenalne jedzenie, dobre wino, atmosferyczna muzyka… nie sposób się nie zakochać!

Chcesz zwiedzić Grecję? Poznać jej największe tajemnice i najbardziej niezwykłe zakamarki? Interesuje Cię historia, zabytki, kultura, a może sztuka kulinarna? Wszystko, co warto wiedzieć o tym wyjątkowym kraju znajdziesz w przewodnikach rekomendowanych przez Gandalfa. Kieszonkowe wydania, które z łatwością wrzucisz do bagażu podręcznego, jak i bardziej opasłe tomy, które zagwarantują pełną, wieloaspektową informację – po polsku i po angielsku. Który z nich stanie się Twoim przewodnikiem po Grecji kontynentalnej i wyspiarskiej?


W tej kategorii znajdziesz książki o tematyce: przewodniki i mapy / przewodniki / Europa. Niskie ceny, szeroki wybór, szybka dostawa - sprawdź. Liczba produktów to: 73 – wszystkie w bardzo korzystnych cenach! Najnowsze bestsellery kupisz w Gandalfie z rabatami sięgającymi 72%.

z4

Grecja, Europa, przewodniki, przewodniki i mapy

z4