Książki na Dzień Matki | Gandalf.com.pl
tel: +48 42 252 39 23 email: info@gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie
Dzień Matki 2020!

Dzień Matki zbliża się wielkimi krokami! Najwyższy czas pomyśleć o prezentach, którymi wyrazisz wdzięczność kobiecie, która Cię pielęgnowała i wychowała.

Co, jeśli nie zdążysz kupić książki na Dzień Matki?

Polecamy:

   - Bony podarunkowe>>

oraz

   - Ebooki w promocji >>

image

Bestsellery - Książki Dzień Matki

  • -44%
Wyrwa miękka
22,34 zł 39.90
  • -32%
Dylemat miękka
25,76 zł 37.88
  • -36%
Złodziejka truskawek miękka
25,60 zł 39.99
  • -47%
365 dni miękka
21,09 zł 39.81
  • -29%
Okno z widokiem miękka
26,97 zł 37.99
  • -34%
Bieguni, Olga Tokarczuk miękka
26,27 zł 39.81
  • -33%
Zimowla miękka
30,08 zł 44.90
  • -29%
Uśmiech losu miękka
28,39 zł 39.99
więcej

z5

Książki na Dzień Matki

z5

Książki na Dzień Matki

Nie jest tajemnicą, że czasami najtrudniej wybrać prezent dla osoby najbardziej wyjątkowej: Twojej mamy.  Dlatego zawsze, gdy mamy wątpliwości lub nie możemy znaleźć ‘tego idealnego’ prezentu na Dzień Matki, sięgamy po książki. I słusznie!  Niezależnie od tego, czy twoja mama ma tylko kilka cennych minut w tygodniu na czytanie, codziennie wieczorem poświęca czas, aby pochłonąć najnowszego bestsellera, lub ciągle wymieniacie się lekturami – mamy wiele przemyślanych propozycji dobrych książek na Dzień Matki. Literatura społeczno-obyczajowa, romanse, sensacja – staramy się zaspokajać gusta wszystkich czytelniczek. Pamiętaj, by oprócz książki na Dzień Matki podarować również czas, aby mama mogła położyć się pod kocem na kanapie i zanurzyć w pasjonującej lekturze. A jeśli będziesz mieć szczęście, może uda Ci się książkę pożyczyć?

Książka dla mamy – płomienne uczucie

Dobra książka na Dzień Matki? Romans! To gatunek tworzony głównie przez kobiety i dla kobiet. Dzięki niemu pragną, doświadczają i wzbogacają życie wewnętrzne. Gwarantujemy, że czas spędzony na czytaniu romansów będzie bardzo przyjemny. Bohaterki takich książek są silne, niezależne, wrażliwe, uczciwe, odważne, inteligentne, zabawne i uparte. Ich historie zawsze kończą się szczęśliwie. Wybierając ten gatunek na prezent książkowy dla mamy możesz być pewien, że pozwoli on spojrzeć na świat nieco bardziej optymistycznie. Moc szczęśliwych zakończeń jest zdecydowanie niedoceniana!

Książki dla mamy – o czasy, o obyczaje!

Nie tylko romanse pisane są głównie przez kobiety i dla kobiet. Kolejnym gatunkiem, który sprawdzi się jako książka dla mamy, jest powieść społeczno-obyczajowa. Jak sama nazwa wskazuje, odtwarza ona świat społeczny, opowiadając o jego zwyczajach, wartościach i obyczajach. Życie domowe, małżeńskie, kwestie płci – literatura społeczno-obyczajowa pełna jest zarówno radości, jak i smutku czy wzruszeń. W Gandalfie mamy mnóstwo dobrych książek na Dzień Matki, które dostarczą wielu emocji! A może pomogą też znaleźć odpowiedzi na ważne pytania? Wszak ludzkie problemy, słabości i namiętności mimo upływu lat pozostają niezmienne.

Dobra książka na Dzień Matki – zbrodnia i kara

Tajemnicze zgony, przestępstwa, śledztwa prowadzone przez detektywów i amatorów… To wszystko znaleźć można w powieściach sensacyjnych, thrillerach i kryminałach. Wybierając te gatunki na książki dla mamy możesz być pewien, że ciężko będzie jej oderwać się od lektury! Tajemnica, próby dopasowania elementów układanki i jej logicznego rozwiązania sprawiają, że literatura sensacyjna trzyma w napięciu do ostatniej strony. Książki te mają ponoć wyjątkowy wpływ psychologiczny i są pewnym sposobem ucieczki przed innymi aspektami życia. Wręczając na Dzień Matki książkę z gatunku sensacja pozwolisz rodzicielce zapomnieć na chwilę o problemach dnia codziennego. 

Co, jeśli nie książka na Dzień Matki? Bony podarunkowe!

Nie masz pewności, jaką książkę dla mamy wybrać? Nie martw się, nic straconego. W ofercie Gandalfa znajdziesz też bony podarunkowe. Możesz wybrać formę papierową lub elektroniczną. Ta ostatnia to dobry pomysł, jeśli szukasz prezentu na ostatnią chwilę. Bony podarunkowe mogą mieć wartość, 30, 50, 100 czy 150 zł i nie są jednorazowe. Jeśli Twoja rodzicielka nie wykorzysta całej kwoty podczas pierwszych zakupów, może to zrobić przy okazji kolejnych. Dzięki karcie podarunkowej z pewnością wybierze sobie takie książki na Dzień Matki, które w pełni zaspokoją jej literacki gust.