Komiksy dla dorosłych: polskie, dobre | Sklep Gandalf.com.pl
tel: +48 42 252 39 23 email: info@gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie
image

Nowości - Książki dla dorosłych

  • -33%
Hellblazer Tom 4 miękka
87,10 zł 129.99
  • -33%
Nim wstanie dzień Tom 1 miękka
23,44 zł 34.99
  • -33%
30 Dni nocy Tom 2 miękka
100,49 zł 149.98
  • -33%
Mroczna otchłań Tom 1 twarda
66,82 zł 99.74
  • -33%
Doom Patrol Tom 3 miękka
80,19 zł 119.69
  • -33%
Zemsta hrabiego Skarbka twarda
60,14 zł 89.76
  • -35%
Mieszko Borka i Sambor 4
11,70 zł 18.00
więcej

z13

Komiksy dla dorosłych

z13

Komiks dla dorosłych

Zaskakująco wielu ludzi uważa, że komiksy są przeznaczone raczej dla dzieci. Jednak każdy, kto sięgnął po nie choć raz w ciągu ostatnich kilku dziesięcioleci wie, że to kompletne nieporozumienie. Zarówno samo medium, jak i branża w ciągu ostatnich 30-40 lat znacząco się rozwinęły, starając się dotrzymać kroku grupie odbiorów, która oczekuje bardziej dojrzałych treści. I tak na rynku pojawiły się liczne komiksy dla dorosłych, które głęboko rezonują z wrażliwością starszych czytelników. Prace podejmują dojrzałe tematy, które byłyby nie na miejscu w komiksach skierowanych do młodszych odbiorców. Wiele interesujących komiksów dla dorosłych znajdziesz w sklepie internetowym Gandalf.com.pl.

Dobry komiks dla dorosłych

Dobre komiksy dla dorosłych są bardzo podobne do innych rodzajów książek – eksplorują ważne tematy i uczucia. Opowiadają interesujące historie i przedstawiają ciekawych bohaterów. Te przyciągają czytelników, którzy chętnie sięgają po kolejne wydania. Dlatego dobre komiksy dla dorosłych często wydawane są w długich seriach. Hanger, Złamane skrzydła, Transmetropolitan, Punisher… Do wyboru jest wiele interesujących tytułów. Dzięki intensywnej wizualizacji oraz koncentrowaniu się na fabule i postaciach, komiksy mogą być o wiele bardziej angażujące dla mózgu niż klasyczne powieści lub opowiadania. Przewaga obrazu nad słowem pozwala czytelnikowi doświadczać prezentowanej w komiksie historii w zupełnie inny sposób, niż podczas czytania tradycyjnej książki. Nie ograniczaj się do zwykłej prozy – odkryj wszystko, co ma do zaoferowania świat dobrych komiksów dla dorosłych. Pewnie nie wszystkie trafią w Twój gust, ale z drugiej strony nie lubisz przecież wszystkich gatunków książek. Musisz tylko odkryć i znaleźć to, co dla Ciebie odpowiednie. Sklep Gandalf chętnie Ci w tym pomoże!

Polski komiks dla dorosłych

Kiedy myślisz o rodzimych twórcach komiksów, do głowy przychodzą Ci tylko Papcio Chmiel i jego Tytus Romek i A’ Tomek, albo Janusz Christa i Kajko i Kokosz? Świat polskich komiksów dla dorosłych jest o wiele bardziej bogaty! Tematyka? Bardzo różnorodna: począwszy od historii, przez politykę, kryminał, fantasy, science-fiction, erotykę, aż po tytuły humorystyczne. Sięgnij po serie Bloodborne, Leśne licho, SEX czy Wydział 7, a na pewno się nie rozczarujesz! Dzięki polskim komiksom dla dorosłych możesz poznać wielu znakomitych pisarzy i ilustratorów. I to w krótkim czasie – jedną z głównych zalet komiksów jest ich rozmiar. Nawet krótka książka jest zwykle dłuższa niż najgrubszy komiks. Biorąc pod uwagę brak wolnego czasu, wielu dorosłych woli czytać historie obrazkowe. Polskie komiksy dla dorosłych nie zastąpią oczywiście klasycznej literatury. Nie można jednak zaprzeczyć, że są integralną częścią współczesnej kultury i przynoszą czytelnikom wiele pozytywnych emocji. Przekonaj się sam!