C# (Sharp) książki do nauki programowania dla początkujących i zaawansowanych | Gandalf
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

C# (sharp): książki do nauki programowania od podstaw

C# jest to jeden z najbardziej znanych i najczęściej używanych języków do programownia przez programistów na całym świecie. Został on opracowany przez firmę Microsoft w latach 1998–2001 jako inkrementacja swojego poprzednika, a więc C++. Jest to język wysokiego poziomu mający szerokie zastosowanie – można go wykorzystywać nie tylko do tworzenia aplikacji komputerowych, ale także gier, aplikacji webowych czy też uczenia maszynowego. Jako język statyczny wymaga od użytkownika napisania większej ilości linijek kodu (niż ma to miejsce w np. dynamicznym Pythonie), jednak dzięki temu program jest mniej narażony na błędy kompilacji. Najważniejsze jest to, że jest łatwy w przyswojeniu dla początkujących, niemających do tej pory żadnego doświadczenia z kodem. Jeżeli jesteś zainteresowany C# książkami dla początkujących, dział: książki C# na stronie www.Gandalf.com będzie dla Ciebie idealny.

Programowanie C# książki

C# książki pozwolą ci na kompleksową naukę tego języka programowania – nie tylko pod względem podstawowych terminów, takich jak pętle, funkcje, tablice czy zmienne, ale także takich, które są związane z programowaniem obiektowym, jak hermtyzacja danych, polimorfizm, dziedziczenie czy klasy abstrakcyjne. Wszystkie opracowania zostały przygotowane przez topowych specjalistów w dziedzinie C#. Książki zawierają nie tylko lata doświadczeń, ale także tricki i porady użyteczne podczas nauki. Dzięki prześledzeniu książek z kategorii programowania C# będziesz w stanie tworzyć hobbistyczne projekty ułatwiające pracę oraz codzienne funkcjonowanie. Zdobyta wiedza może okazać się niezwykle cenna w trakcie szukania wymarzonej, dobrze płatnej pracy.

Książki C#

Z racji popularności języka C#, książki opisujące tę tematykę są bardzo różnorodne. Wydawnictwa oraz autorzy prześcigają się w publikowaniu nie tylko bardziej zaawansowanych C# książek, ale także c# książek dla początkujących. Z naszej strony możemy polecić kilka pozycji przeznaczonych do nauki programowania C#. Książki warte uwagi to: C# od podszewki, Unity i C#. Praktyka programowania gier, Język C# w 7 dni. Solidne podstawy programowania obiektowego, Uczenie maszynowe w C#, a także Struktury danych i algorytmy w języku C#.


W tej kategorii znajdziesz książki o tematyce: Książki - C#. Niskie ceny, szeroki wybór, szybka dostawa - sprawdź. Liczba produktów to: 40 - wszystkie w bardzo korzystnych cenach! Najnowsze bestsellery kupisz w Gandalf.com.pl z rabatami sięgającymi 58%.
z4
1 - 4 z 80 ofert