Biżuteria: książki, poradniki | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Biżuteria – książki

Jesteś fanem dodatków? Kochasz świecidełka, a może lubisz robić rzeczy w stylu handmade? W sklepie internetowym Gandalf.com.pl znajdziesz dział związany z biżuterią – książki, które są w nim dostępne, przybliżą Ci najnowsze trendy i sposoby wyrobu różnego typu ozdób.

Czytaj dalej
z3
1 - 3 z 59 ofert

Tworzenie biżuterii – książki

Biżuterią określamy przedmioty, które służą do ozdabiania ciała i stroju. Bardzo często ozdoby te tworzone są z metali i kamieni szlachetnych, ale w modzie są także wyroby ręczne. Jeśli chcesz poznać tajniki tworzenia biżuterii, książki opracowane przez ekspertów w tej dziedzinie pokażą Ci, na czym polega ta sztuka.

Nie wiesz, jak zacząć swoją przygodę z rękodziełem? Tworzenie biżuterii książki wyjaśniają krok po kroku. Kompletując zestaw do robienia ozdób różnego rodzaju, warto pamiętać o odpowiednich narzędziach, koralikach, półfabrykatach, linkach i sznurkach, zawieszkach, kleju.

Książka – biżuteria

Na rynku wydawniczym dostępne są liczne poradniki i książki. Biżuteria i proces jej wytwarzania to niezwykły zabieg artystyczny. W publikacjach znajdziemy wiele inspiracji, które umożliwią samodzielne wykonywanie biżuterii. Poradniki wskażą Ci, jak należy wykorzystywać błyszczące perełki i kolorowe koraliki, jak tworzyć wzory oraz jakie materiały i narzędzia warto mieć w trakcie pracy. Poszczególne książki wypełnione są konkretnymi opisami i fotografiami, ilustrującymi wyroby nawet największych na świecie projektantów.

Biżuteria – poradniki

Jak wiadomo, kiedyś osoby, noszące biżuterię, uważane były za szlachetnie urodzone. Piękne i drogie błyskotki były oznaką władzy i prestiżu, o czym chętnie wspomina się w różnego typu książkach. Biżuteria była trudno dostępna i kosztowna. W dzisiejszych czasach ozdoby to wytwór masowy, który noszą zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Można jednak wyróżnić sztuczną i jubilerską biżuterię.

Poradniki wspominają o licznych sposobach tworzenia biżuterii. Książki zawierają informacje na temat jakości wyrobu i materiału. Projektowanie i robienie biżuterii to aktualnie hobby wielu osób. Nic dziwnego, zwłaszcza że zajęcie jest niezwykle kreatywne. Ozdoby wykonywane są nie tylko z drogocennych kamieni i metali szlachetnych, ale również z drewna i tworzyw sztucznych, a nawet z roślin.

Najpopularniejsze książki o biżuterii na Gandalf.com.pl

Na Naszej stronie dostępne są najlepsze książki o tworzeniu biżuterii, a także o biżuterii ogólnie. Wśród tytułów, na które warto zwrócić uwagę, znajdują się między innymi: Ozdoby z filcu. Biżuteria i akcesoria, Biżuteria z paciorków i koralików, Biżuteria z frywolitek. Odkryj w sobie artystę i zacznij tworzyć ozdoby, które zachwycą Twoją rodzinę i znajomych.