To Właśnie Miłość - Film DVD, Blu-ray, 4k | Gandalf.com.pl
tel: +48 42 252 39 23 email: info@gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

To Właśnie Miłość

BOX

film

To Właśnie Miłość, BOX - opis produktu:

Zestaw 3 filmów DVD.Kolejną kolekcją, którą Wydawnictwo Telewizji Kino Polska oddaje do rąk swoich widzów, jest inaugurujący serię Przeboje Polskiego Kina zbiór trzech zrealizowanych w okresie PRL-u polskich komedii o miłości, które pomimo realizacyjnej skromności i prostoty wciąż zachwycają lekkością i wdziękiem. Na `TO WŁAŚNIE MIŁOŚĆ` składają się filmy ukazujące zabawne perypetie trzech par: zdolnego, lecz ubogiego plastyka i córki handlarzy z bazaru Różyckiego - `Małżeństwo z rozsądku`,`Lekarstwo na miłość`, `Mąż swojej żony`. W rozrywkowych miłosny komediach w reżyserii mistrzów gatunku: Stanisława Barei i Jana Batorego zobaczymy całą plejadę gwiazd polskiego ekranu, m.in.: Kalinę Jędrusik, Krystynę Sienkiewicz, Elżbietę Czyżewską i Aleksandrę Zawieruszankę, oraz Daniela Olbrychskiego, Andrzeja Łapickiego, Bronisława Pawlika i Bohdana Łazukę. MAŁŻEŃSTWO Z ROZSĄDKU:
Joanna, córka handlarza z bazaru Różyckiego, kocha Andrzeja, młodego, zdolnego, lecz ubogiego plastyka starającego się sprzedać swe obrazy pod warszawskim Barbakanem. Ojciec Joanny, nie chcąc ujawnić swych dochodów, postanawia wydać córkę za człowieka, którego zawód usprawiedliwiłby posiadanie willi i samochodu. Jego wybór pada na Andrzeja, o czym nie wie ani on, ani Joanna. Obrazy Andrzeja nagle robią furorę, zostają wszystkie wykupione, oczywiście przez ojca Joanny. Dopiero w czasie wesela prawda wychodzi na jaw. Andrzej rzuca teściowi pieniądze w twarz i wraz z Joanna odchodzi. LEKARSTWO NA MIŁOŚĆ:Bohaterką filmu jest młoda pani architekt, która czeka na telefon od ukochanego. Jak na złość telefon dzwoni ale ktoś pyta się o tajemniczą Honoratę. Zdenerwowana bohaterka podaje się za nią. I przez to została wciągnięta w intrygę. Okazuje się, że Honorata jest łączniczką fałszerzy bankntów. Na szczęście pojawi się pewien miły kapitan MO ... MĄŻ SWOJEJ ŻONY: Satyryczne komedia obyczajowa o konfliktach uczuciowych i ambicjonalnych młodego małżeństwa - popularnej sportsmenki i wybitnego, ale pozostającego w cieniu sławy żony, kompozytora. Żona jest znaną lekkoatletką, odnosi sukcesy na krajowych i zagranicznych stadionach, mąż - na razie tylko dobrze zapowiadającym się kompozytorem. Ich miłość i małżeństwo poddane zostają ciężkim próbom. Żona musi rygorystycznie przestrzegać uregulowanego trybu życia, niewiele ma czasu dla męża i domu, otacza ją grono wielbicieli. W końcu jednak i mąż odnosi wielki sukces międzynarodowy. Ambicje zawodowe obojga zostają zaspokojone i miłość zwycięża.
S
Szczegóły

Filmowe bestsellery z tych samych kategorii

 • -34%
Czas Honoru Sezony 1-7 DVD
129,99 zł 196.95
 • -23%
Kraina Lodu 2 Blu-Ray
69,99 zł 90.88
 • -19%
 • -19%
Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie Blu-Ray
79,99 zł 98.74
 • -20%
Proceder DVD
34,99 zł 43.74
 • -21%
Proceder Blu-Ray
69,38 zł 87.83

Jan Batory, Stanisław Bareja - obejrzyj też

 • Recenzje Recenzje
  image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
 • Film (DVD)
 • To Właśnie Miłość, BOX
4.5/5 ( 16 ocen )
  5
  14
  4
  0
  3
  0
  2
  0
  1
  2

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten produkt? Napisz swoją opinię i pomóż innym w dokonaniu wyboru